Penzion U Dyje

na Penziony.cz
od roku 2011
Bulhary 113, Bulhary
Kapacita: 16 osob
Cena: 800 - 900 Kč
min. delka 1 denPenzion U Dyje v obci Bulhary na jížní Moravě. Obec Bulhary je krásná obec, která leží na pomezí mezi oblastmi lednicko-valtického areálu a CHKO Pálava.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v krásném přírodním prostředí s výhledem na Dyji, která je zasazena do lesního panorámatu. Penzijon je umístěn hned vedle cyklistické stezky. Nabízíme vám ubytování na klidném místě s dostatkem soukromí jež vybízí nejen k příjemnému odpočinku, ale i k prožití aktivní dovolené. Penzion je nekuřácký (možno kouřit na dvorku či zahradě). Ubytování v našem penzionu ocení především turisté, cyklisté, rybáři i rodiny s dětmi, kteří preferují přírodu, soukromí a domácí prostředí.

Pokoje

Pokoj č.1 - (2 osoby) přízemí, vlastní soc.zařízení, kuchyň, TV, internet (WIFI) Pokoj č.2 - (2 osoby) přízemí, vlastní soc.zařízení, kuchyň. kout, TV, internet (WIFI) Pokoj č.3 - (2 osoby) v 1.NP, TV, internet (WIFI) Pokoj č.4 - (2 osoby) v 1.NP, TV, internet (WIFI) Pokoje č.3 a č.4 ( nazýván i jako malý apartmán) mají dohromady kuchyňku a sociální zařízení. Vhodné jsou oba pronajmout pro čtyřčlenou rodinu nebo čtyřčlenou skupinku osob. Pronajmutí obou pokujů dohromady není podmínkou,lze i samostatně. Pokoj č.5 - (3 osoby) v přízemí ve dvorním traktu, vlastní soc.zařízení,TV, internet (WIFI) Pokoj č.6 - (5 osob) v přízemí ve dvorním traktu, vlastní soc.zařízení, internet (WIFI) Pokoj č.5 a č.6 ( nazýván i jako velký apartmán) mají společnou kuchyni, TV a v kuchyni jsou možné 2 přistýlky.

Služby

• úschova kol a zapůjčení cyklonářadí - ZDARMA • dětská postýlka na pokoj - ZDARMA • připojení k internetu WIFI - ZDARMA • zapůjčení žehličky,žehlícího prkna,fénu - ZDARMA • zapůjčení grilu - ZDARMA • odvoz z autobusové zastávky nebo na autobusovou zastávku v místě obce - ZDARMA • odvoz z/na vlakové nádraží (podle dohody a ujetých km) • zapůjčení kol (1hod. /50Kč , 4hod. a více /250Kč max. den) • kosmetické služby (možno přímo na pokoj nebo návštěva kosmetičky v obci) Kosmetický balíček Penzion U Dyje - super cena !!! Info v penzionu • možnost zajištění návštěvy vinného sklípku, pro firmy, skupinky i jednotlivce - ZDARMA

Parkování

na oploceném pozemku v areálu penzionu

Stravování

možnost vlastního vaření na Kuchyňské lince

Letní sezóna

400-450

Slevy

Dítě od 3 do 9-ti let 50% sleva.
Při týdením pobytu 5% sleva .
Zákazník si může vybrat pro něho výhodnější slevu.
Jednotlivé výše uvedené slevy se NESČÍTAJÍ.

Při pronajmutí pokoje č.3 a č. 4. dohromady ( malý apartmán v 1. NP)
-jednotná cena 1.600,-Kč
Při pronajmutí pokoje č.5 a č.6. dohromady ( velký apartmán ve dvorním traktu )
–jednotná cena 3.200,-Kč za noc při obsazení více jako 6 - ti osob.
–jednotná cena 2.400,-Kč za noc při obsazení 6- ti a méně osob.
Uvedené ceny pro oba apartmány jsou pevné, bez ohledu na věk ubytovaných osob.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Podrobnosti a aktuální foto najdete na www.penzionudyje.cz


Kontakt Penzion U Dyje Penzion U Dyje levné ubytování Bulhary kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti