Penzion Abc

Opavská 8, Bruntál
Kapacita: 30 osob
Cena: 150 - 250 Kč
min. delka 1 denPokud plánujete dovolenou v Jeseníkách, a nebo jen projíždíte a potřebujete nenáročné, levné, ale pěkné ubytování, jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází na okraji města Bruntál – brány Hrubého Jeseníku. Na dosah ruky máte nejen turisticky zajímavá místa jako jsou např. nejvyšší vrchol Jeseníků Praděd, lázně Karlova Studánka, vodní nádrž Slezská Harta, hrad Sovinec, Zámek a muzeum Bruntál a další, ale i sportovní a kulturní zařízení v Bruntálu a jeho okolí.

Parkování

Nestřežené parkoviště pro osobní automobily - cca 50 m od místa ubytování

Stravování

Stravování Součástí penzionu je samoobslužná jídelna a restaurace s krbem. Nabízíme snídaně, obědy, večeře dle objednávky nebo si můžete vybrat z denní nabídky restaurace. Celková kapacita pro stravování je 35 míst k sezení. Nabídka prostor pro uzavřenou společnost V prostoru restaurace s krbem lze vytvořit příjemné prostředí k pořádání různých společenských událostí jako jsou např.: rauty, svatební hostiny, oslavy narozenin, srazy, školení a jiné společenské akce. V kombinaci s ubytováním v našem penzionu lze pořádat i vícedenní akce za poměrně nízkých nákladů. V budově, ve které se nachází penzion, je restaurace s otevírací dobou: 7.30 – 15.00 Snídaně jsou podávány od 7.30, večeře po domluvě.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Další vybavení penzionu (v ceně pobytu) : - lyžárna - kolárna - venkovní posezení WIFI - možnost připojení k Internetu Slevy - dle dohody podle délky pobytu

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pokoje s předsíňkou (šatnou) a sociálním zařízením (sprchou, umývadlem a WC)
a) 500,-Kč/noc ve dvoulůžkovém pokoji
b) 400,-Kč/noc ve dvoulůžkovém pokoji se sociálním vybavením pro tělesně postižené (sprcha, WC, umyvadlo) – cena platí jen pro tělesně postižené
Pokoje se společným sociálním zařízením (umývárna, sprchy, WC), odděleným na ženy/muži
a) 180,- Kč/lůžko/noc ve dvoulůžkovém pokoji
b) 150,- Kč/lůžko/noc ve třílůžkovém pokoji
nebo pro jednu osobu:
c) 350,- Kč/noc ve dvoulůžkovém pokoji (chce-li být na dvoulůžkovém pokoji 1 osoba sama)
d) 400,- Kč/noc ve třílůžkovém pokoji (chce-li být na třílůžkovém pokoji 1 osoba sama)


Kontakt Penzion Abc Penzion Abc levné ubytování Bruntál kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti