Chaty ve Hložci

Hložec 1076, Brumov-Bylnice
Kapacita: 8 + možnost 1 přistýlka osob
Cena: 4500 - 5500 Kč
min. delka 1 denNabízíme ubytování pro všechny, kteří mají rádi klid a krásnou přírodu, nechtějí se mačkat v kempu, kde máte kolem sebe neustálý hluk, ale zároveň pro ty co chtějí mít pohodlí.

Umístění a dostupnost objektu

Chaty se nacházejí v CHKO BÍLÉ KARPATY. Parkování je cca 150 m od chaty. K chatě se dá přijet jeepem nebo můžeme věci vyvést v případě, že je suchá cesta.

Vybavení objektu

Barevná televize, satelit, mikrovlnka, kávovar, ústřední a elektrické vytápění, teplá + studená voda, WC, KRB, sauna, gril, varná konvice, plynový vařič, sporák se sklokeramickou deskou, lednice s mrazákem.

Pokoje

V chatě je sauna, koupelna se záchodem a ruční sprchou, vybavená kuchyňka (nádobí, příbory,..), ložnice v přízemí pro 4 osoby, obývací hala s krbem (zde je možna jedna přistýlka), balkon v přízemí, v podkroví je ložnice pro 4 osoby a balkon.

Služby

Ubytování

Parkování

cca 150 m od chaty jeepem u chaty

Stravování

Možnost vaření v chatě nebo ve městě Brumov-Bylnice 3 restaurace, kde dobře vaří.

Letní aktivity

krytý plavecký bazén a venkovní koupaliště, další koupaliště (v okruhu 10km), posilovna, tenisové kurty, houbaření.

Zimní aktivity

lyžování, sáňkování (lyžařské vleky v okruhu 6 km), běžkařské dráhy, zimní stadion

Celoroční aktivity

V Brumově-Bylnici krytý plavecký bazén a nové koupaliště ( další koupaliště v okruhu 10km), posilovna, sauna, tenisové kurty, houbaření, lyžování, sáňkování (lyžařské vleky v okruhu 6 km), zimní stadion. Je zde možnost navštívit i Brumovský hrad, který je otevřen od úterý do pátku. Délka prohlídky hradu 60 minut sezóna otevření hradu je v rozmezí od 5.5 do 30.9.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Platí do konce května: Cena za týdenní pobyt je 4500 kč ( chatu možno pronajmout i na kratší dobu než na týden, v tom případě se cena za týdenní pobyt vydělí 7 a vynásobí počtem strávených nocí což vychází asi 700 kč/noc). V případě tříčlenné rodiny je cena za pobyt 170 kč za osobu/noc což je cena za chatu 510 kč/noc. K uvedeným cenám se připočítává: spotřeba elektrické energie 5,32 Kč/kW, povlečení 50 Kč/kus (popřípadě si můžete přivést vlastní) a povolení k vjezdu 120 Kč/jedno osobní auto (chaty se nachází na místě, kde je od lesů ČR vyžadováno povolení k vjezdu, které se vystavuje na SPZ vozidla a platí po celou dobu pobytu. Povolení po obdržení čísla SPZ zajistím).

Letní sezóna

Cena ubytování na chatě za týdenní pobyt je 5500 Kč/týden/celá chata ( chatu možno pronajmout i na kratší dobu než na týden, v tom případě se cena za týdenní pobyt vydělí 7 a vynásobí počtem strávených nocí). Ubytování do tří osob včetně je 650 Kč/noc/celá chata. K těmto cenám se připočítává: spotřeba elektrické energie 5,95 Kč/kW, povlečení 50 Kč/kus (popřípadě si můžete přivést vlastní) a povolení k vjezdu 120 Kč/jedno osobní auto (chaty se nachází na místě, kde je od lesů ČR vyžadováno povolení k vjezdu, které se vystavuje na SPZ vozidla a platí po celou dobu pobytu. Povolení po obdržení čísla SPZ zajistím).

Zimní sezóna

Cena za týdenní pobyt je 4500 kč ( chatu možno pronajmout i na kratší dobu než na týden, v tom případě se cena za týdenní pobyt vydělí 7 a vynásobí počtem strávených nocí což vychází asi 640 kč/noc). V případě tříčlenné rodiny je cena za pobyt 480 kč/noc/chata. K uvedeným cenám se připočítává: spotřeba elektrické energie 5,95 Kč/kW, povlečení 50 Kč/kus (popřípadě si můžete přivést vlastní) a povolení k vjezdu 120 Kč/jedno osobní auto (chaty se nachází na místě, kde je od lesů ČR vyžadováno povolení k vjezdu, které se vystavuje na SPZ vozidla a platí po celou dobu pobytu. Povolení po obdržení čísla SPZ zajistím).

Slevy

Cena ubytování do 3 osob včetně je cena za pobyt 650 kč/noc/celá chata.


Kontakt Chaty ve Hložci Chaty ve Hložci levné ubytování Brumov-Bylnice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti