Parkhotel Brno

Veslařská 250, Brno
Kapacita: 40 osob
Cena: 2150 - 4000 Kč
min. delka 1 denPARK HOTEL Brno, stylový zámecký hotel z konce 19. století, je umístěn v těsné blízkosti BVV (brněnského výstaviště) a přitom v zeleni a tichu údolí řeky Svratky. Interiéry i exteriéry hotelu jsou zdobeny štukovými a kovářskými prvky, stěny potaženy lyonským hedvábím. Kapacita ubytování (dvacet stylových dvoulůžkových pokojů) zajišťuje neopakovatelnou atmosféru rodinného hotelu.

Umístění a dostupnost objektu

PARK HOTEL Brno je umístěn v těsné blízkosti BVV (brněnského výstaviště) a přitom v zeleni a tichu údolí řeky Svratky.

Vybavení objektu

Areál PARK HOTELu Brno, skládající se ze dvou budov spojených proskleným mostem, nabízí mimo jiné svým hostům: Parkování v uzavřeném areálu hotelu se systémem bezpečnostních kamer a fotobuněk. Zámecká Restaurace se dvěma venkovními terasami a grilem, širokou nabídkou vín a specialit české kuchyně, kavárna a bazénový bar. Wellness a relaxaci v zimní zahradě s bazénem, saunou a širokou nabídkou masáží. Zázemí pro pořádání kongresů, konferencí, seminářů a obchodních jednání. Místo pro uspořádání Vaší svatby, svatební hostiny, oslavy, narozeninových party... Nevšední prostředí pro Váš firemní večírek, teambuilding i firemní prezentace. Tenis, badminton, squash a další sportovní aktivity v přilehlém areálu klubu Classic.

Pokoje

19 stylově zdobených dvoulůžkových pokojů je vybaveno: telefonem s přímou státní volbou na svých pracovních cestách ocení psací stůl s možností bezplatného zapůjčení faxu TV se satelitním příjmem (DVD přehrávač v pokojích superior class) vlastní koupelnou s WC, vanou, sprchou a vysoušečem vlasů minibarem a ostatním vybavením dle mezinárodního standardu 4 hvězdového hotelu.

Služby

Ubytovaní hosté mají v ceně pokoje k dispozici: parkování v uzavřeném areálu hotelu se systémem bezpečnostních kamer a fotobuněk snídaně formou bufetu Internet v celém areálu prostřednictvím wifi s možností využití síťové tiskárny využití stolního PC s kancelářským softwarem a tiskárnou v hotelové hale využití trezorů v hotelové hale DPH 10% a místní poplatky.

Parkování

Parkování v uzavřeném areálu hotelu se systémem bezpečnostních kamer a fotobuněk.

Celoroční aktivity

V lese za hotelem se nachází obora vhodná pro procházky. Často je možné pozorovat lesní zvěř přímo z hotelových pokojů. Hotel leží přímo na cykloturistické trase vedoucí k brněnské přehradě, hradu Veveří nebo na Moravský kras. U hotelu se nachází také park s pavilonem muzea Anthropos se stálou expozicí světa lovců a sběračů starší doby kamenné.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Mezi další služby patří také PC pro hosty v recepci Hotelový transfer luxusní klimatizovaný Grand Voyager pro 7 osob Hlídané parkoviště se systémem bezpečnostních kamer a fotobuněk A mnoho dalších nestandardních přání našich hostů

Celoroční ceny

Mimo období zvýšené poptáky.
1/1 Economy class 2150,-
1/2 Economy class 2700,-
1/1 Standard class 2600,-
1/2 Standard class 3200,-
1/1 Superior 3200,-
1/2 Superior 4000,-
přistýlka 950,-

Letní sezóna

GP (17. - 21. 8. 2016) a MSV (2. - 6. 10. 2016)
1/1 Economy class 5100,-
1/2 Economy class 5800,-
1/1 Standard class 5520,-
1/2 Standard class 6350,-
1/1 Superior 5800,-
1/2 Superior 7200,-
přistýlka 1350,-

Doplňující informace o ubytování a cenách

Děti do dvou let zdarma


Kontakt Parkhotel Brno Parkhotel Brno levné ubytování Brno kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti