Ubytování Domov mládeže Břeclav

na Penziony.cz
od roku 2012
Bří. Mrštíků 4, Břeclav
Kapacita: 150 osob
Cena: 250 - 250 Kč
min. delka 1 denPoskytujeme ubytování pro veřejnost, (skupiny i jednotlivce) po celý rok. Během školního roku je kapacita omezena dle počtu ubytovaných studentů, v současné době se pohybuje od 50 do 60 míst, v období letních prázdnin je celková kapacita 150 lůžek. Domov mládeže se skládá ze dvou budov, označených jako budova "A" a budova "B".

Umístění a dostupnost objektu

Domov mládeže je lokalizován v centru města Břeclavi – cca. 15 min. pěšky od autobusového a vlakového nádraží, 5 min. od nám. T. G. Masaryka. Popis cesty od dálnice D2 naleznete zde: http://www.youtube.com/watch?v=OWhgwx36ddE

Vybavení objektu

Společná kuchyňka, společná televize, společenská místnost, tělocvična, automat na studené nápoje.

Pokoje

V budově „A“ se jedná o buňky se dvěma pokoji a sociálním zařízením, složení lůžek na buňkách je 1 + 3 nebo 2 + 3. K dispozici je také bytová jednotka s 5 lůžky a kuchyňkou vhodná zvláště pro rodiny (během školního roku pouze od pondělí do pátku). V budově „B“ jsou 2 až 4 lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením na patře, zvlášť pro muže a zvlášť pro ženy.

Služby

Možnost pronájmu společenské místnosti pro cca. 30 osob (ubytované skupiny mají pronájem této místnosti zdarma) a tělocvičny. V letních měsících se tělocvična využívá pro parkování jízdních kol. WI-FI připojení zdarma.

Parkování

Parkování osobních automobilů i autobusů je možné přímo vedle budovy Domova mládeže na vyhrazeném parkovišti nebo ve dvoře SPŠ, který je naproti DM. Máme i prostory pro úschovu jízdních kol.

Stravování

Součástí školy je i školní jídelna, kde je možnost objednání stravy. Cena jedné polopenze je 176,-Kč, plné penze 278,- Kč. Možnost objednání i samostatných jídel.

Celoroční ceny

250,- za osobu a noc

Ceny stravování

Polopenze 190,- Kč
Plná penze 299,- Kč

Slevy

Děti do 3 let včetně, zdarma.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně ubytování je zahrnut Poplatek z pobytu ve výši 21,- Kč za osobu a noc.
Stravování poskytujeme pouze v období školního roku, tj. od 1. září do 30. června


Kontakt Ubytování Domov mládeže Břeclav Ubytování Domov mládeže Břeclav levné ubytování Břeclav kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti