Ubytování Domov mládeže Břeclav

na Penziony.cz
od roku 2012
Bří. Mrštíků 4, Břeclav
Kapacita: 150 osob
Cena: 225 - 235 Kč
min. delka 1 denPoskytujeme ubytování pro veřejnost, (skupiny i jednotlivce) po celý rok. Během školního roku je kapacita omezena dle počtu ubytovaných studentů, v současné době se pohybuje od 50 do 60 míst, v období letních prázdnin je celková kapacita 150 lůžek. Domov mládeže se skládá ze dvou budov, označených jako budova "A" a budova "B".

Umístění a dostupnost objektu

Domov mládeže je lokalizován v centru města Břeclavi – cca. 15 min. pěšky od autobusového a vlakového nádraží, 5 min. od nám. T. G. Masaryka. Popis cesty od dálnice D2 naleznete zde: http://www.youtube.com/watch?v=OWhgwx36ddE

Vybavení objektu

Společná kuchyňka, společná televize, společenská místnost, tělocvična, automat na studené nápoje.

Pokoje

V budově „A“ se jedná o buňky se dvěma pokoji a sociálním zařízením, složení lůžek na buňkách je 1 + 3 nebo 2 + 3. K dispozici je také bytová jednotka s 5 lůžky a kuchyňkou vhodná zvláště pro rodiny (během školního roku pouze od pondělí do pátku). V budově „B“ jsou 2 až 4 lůžkové pokoje se společným sociálním zařízením na patře, zvlášť pro muže a zvlášť pro ženy.

Služby

Možnost pronájmu společenské místnosti pro cca. 30 osob (ubytované skupiny mají pronájem této místnosti zdarma) a tělocvičny. V letních měsících se tělocvična využívá pro parkování jízdních kol. WI-FI připojení zdarma.

Parkování

Parkování osobních automobilů i autobusů je možné přímo vedle budovy Domova mládeže na vyhrazeném parkovišti nebo ve dvoře SPŠ, který je naproti DM. Máme i prostory pro úschovu jízdních kol.

Stravování

Součástí školy je i školní jídelna, kde je možnost objednání stravy. Cena jedné polopenze je 176,-Kč, plné penze 278,- Kč. Možnost objednání i samostatných jídel.

Celoroční ceny

235,- za osobu a noc

Slevy

Děti do 5ti let včetně, zdarma.


Kontakt Ubytování Domov mládeže Břeclav Ubytování Domov mládeže Břeclav levné ubytování Břeclav kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti