Penzion-ubytovna Houštka

V Houšťce 375, Brandýs nad Labem
Kapacita: 34 osob
Cena: 196 - 310 Kč
min. delka 1 denPenzion-ubytovna Houštka nabízí ubytování v klidném prostředí houšteckého lesoparku v areálu Atletického střediska Emila Zátopka. Areál je obzvlášť vhodný pro sportovní kluby a školní výlety, turisté ocení množství památek v okolí, cyklisté kvalitu cyklostezek ve středním Polabí. Přijeďte k nám aktivně strávit svou dovolenou.

Umístění a dostupnost objektu

Dopravní dostupnost Penzionu Houštka je velmi dobrá, z konečné metra B Černý Most trvá cesta po rychlostní komunikaci R10 pouhých 15 minut. Penzion sám se nachází v klidném prostředí Lesoparku Houštka, asi 10 minut chůze od historického centra města a zastávky MHD.

Vybavení objektu

Dětské hřiště, kuchyňka, seminární místnost pro pořádání školení apod., ohniště s posezením.

Pokoje

Pokoje penzion - vlastní soc. zařízení, televize, chladnička, vstup na terasu přímo z pokoje. Pokoje ubytovna - na pokoji teplá a studená voda, televize, chladnička, soc. zařízení společné, společný vstup na terasu.

Služby

wi-fi připojení k internetu, pronájem sportovišť (viz níže), zapůjčení sportovního vybavení (volejbal, basketbal, baseball a další sporty), zapůjčení konferenčního vybavení (dataprojektor, dvd přehrávač, flipchart), kopírování, úschovna kol, rehabilitace, masáže, pronájem grilu a další.

Parkování

Parkování přímo u penzionu, možno využít uzamykatelné parkoviště uvnitř areálu.

Stravování

K vlastnímu stravování můžete využít vybavenou kuchyňku.

Letní aktivity

Antukový kurt, multifunkční hřiště s umělým povrchem (basket, volejbal, tenis, nohejbal), travnaté fotbalové hřiště, in-line bruslařský okruh (délka 1000m!), v okolí kvalitní běžecké terény, Zátopkovy běžecké trati, množství cyklostezek.

Celoroční aktivity

V areálu se nachází multifunkční tělocvična, posilovna, atletická dráha včetně sektorů. K dispozici je pingpongový sál. V okolí lze využít krytého bazénu, bowlingového clubu, tenisové haly, paintball, disco clubu a dalších služeb.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ve městě naleznete množství historických památek. Brandýský zámek s dobovými a loveckými sbírkami, kostel Nanebevzetí Panny Marie, kostel sv. Václava, brandýská Katovna a mnoho dalších. Na požádání doporučíme další turistické cíle.

Celoroční ceny

Ceny ubytování jsou stejné po celý rok.
196 Kč + DPH - pokoje se společným soc. zařízením
310 Kč + DPH - pokoje s vlastním soc. zařízením

Ceny stravování

Možno dohodnout na 150 metrů vzdáleném hotelu:
Plná penze: 320 Kč, pro děti do 15 let 270 Kč
Polopenze: 200 Kč, pro děti do 15 let 170 Kč
Snídaně: 95 Kč, pro děti do 15 let 80 Kč

Slevy

Bonusové nabídky pro školy, sportovní kluby. Slevy pro skupiny od 10 osob nebo dlouhodobé pobyty.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pronájem sportovišť pro ubytované: 60 Kč/den s možností využívat neomezeně všech sportovišť v areálu.


Kontakt Penzion-ubytovna Houštka Penzion-ubytovna Houštka levné ubytování Brandýs nad Labem kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti