Hotel Kraví hora

Bořetice 510, Bořetice
Kapacita: 72 osob
Cena: 590 - 785 Kč
min. delka 1 denDovolujeme si Vám představit hotel Kraví hora. Náš hotel byl vybudován na okraji sklepního městečka u obce Bořetice ve „Svobodné spolkové republice Kraví hora”, jenž se nachází v samém srdci Velkopavlovické vinařské oblasti v Mikroregionu Modré hory a sousedí s 280 vinnými sklepy, čímž je dáno hlavní zaměření našich služeb - vinařská a konferenční turistika. Hotel je tříhvězdičkový s prostorným uzavřeným parkovištěm monitorovaným kamerovým systémem.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel je umístěn na okraji sklepního městečka u obce Bořetice ve "Svobodné spolkové republice Kraví hora" , jenž se nachází v samém srdci Velkopavlovické vinařské oblasti v Mikroregionu Modré hory.5 kmo od Bořetic prochází dálnice D2 Břeclav - Brno - Praha a naše obec je dostupná,když sjedete z dálnice v Hustopečích EXIT 25 nebo v Podivíně EXIT 41.

Vybavení objektu

Pro naše hosty je k dispozici stylová restaurace s venkovním posezením s nabídkou domácí i světové kuchyně obohacenou o speciality našich kuchařů a širokým výběrem kvalitních místních vín. Presúz - stylová restaurace s vinařskou tématikou vhodná pro uzavřené společnosti nebo pořádání různých firemních a rodinných akcí.Hotel má moderní klimatizovaný konferenční sál vybavený audiovizuální a didaktickou technikou s kapacitou až 82 osob s WIFI připojením.Naleznete zde profesionálně vybavené zařízení,které obsahuje vířiví a masážní bazén,finskou aroma saunu,tepidarium s relaxační hudbou a aroma klimatem,parní lázeň s vytvořením mořského klima a masáže.Všechny prostory hotelu jsou vhodné pro pořádání různých firemních akcí,seminářů,školení i rodinných oslav.Vinným sklep pod hotelem a vinný sklep „Na horním frejdě č.59“ nabízí našim hostům možnost posezení v příjemném prostředí s cimbálovou muzikou,ochutnávkou či řízenou degustací vín s pohoštěním formou teplého a studeného rautu a možností zakoupení vín s sebou s 20% slevou.Součástí hotelu je víceúčelové hřiště s umělým povrchem vhodné pro tenis, volejbal, nohejbal, florbal a podobné sporty.Pro děti je vytvořen dětský koutek s houpačkami,skluzavkou,trampolínou a pro milovníky cykloturistiky nabízíme půjčovnu a úschovnu kol.

Pokoje

Nabídka pokojů v hotelu I.: - 1 apartmá čtyřlůžkové (2 ložnice + kuchyně) se samostatným vchodem - 3 pokoj dvoulůžkový velký (až 2 přistýlky), s vířivou vanou, samostatný vchod - 1 pokoj třílůžkový - 15 pokojů dvoulůžkových - 1 pokoj dvoulůžkový bezbariérový - 1 pokoj vícelůžkový (až 2 přistýlky) Nabídka pokojů v hotelu II.: - 5 pokojů dvoulůžkových - 5 pokojů dvoulůžkových s balkónem - 2 pokoje jednolůžkové V každém pokoji je LCD TV,WC,sprchový kout nebo vana,telefon i možnost připojení na internet. Všechny pokoje jsou vybaveny ledničkou a trezorem.

Služby

Náš hotel je zaměřen na zabezpečení služeb konferenční turistiky,vinařské turistiky a všechny prostory jsou vhodné pro pořádání různých rodinných akcí a pro pobyty rodin s dětmi.

Parkování

Hotel má jedno parkoviště uzavřené s kapacitou 22 aut uzavřené a daší parkoviště s kapacitou 40 aut. Všechny parkoviště a hotelové prostory jsou monitorované kamerovým systémem.

Stravování

Pro naše hosty je k dispozici stylová restaurace s venkovním posezením s nabídkou domácí i světové kuchyně obohacenou o speciality našich kuchařů a širokým výběrem kvalitních místních vín.Pro organizované skupiny vaříme rozmanitá menu a každý den nabízíme aktuální denní nabídku.

Letní aktivity

Cykloturistika,pěší výlety do okolí,houbaření,koupání,návštěva vinných sklepů s možností ochutnávek vína.Využívání služeb hotelového wellnes centra s nabídkou vířivého masážního bazénu,finské aroma sauny,parní lázně s vyvářením mořského klima,tepidáriem a masážemi.Pro milovníky pohybu nabízíme možnost cvičení aerobiku s naší instruktorkou.

Zimní aktivity

Lyžování na nejníže položené sjezdovce ve střední evropě v Němčičkách cca 2km od hotelu.Možnost řízené degustace vína s výkladem v hotelovém degustačním sklepě.Využívání služeb hotelového wellness centra s nabídkou vířivého masážního bazénu,finské aroma sauny,parní lázně s vyvářením mořského klima,tepidáriem a masážemi.

Celoroční aktivity

Hotel je vybaven půjčovnou a úschovnou kol.Ne přání jsme Vám schopni zajistit zapůjčení buggyn ,čtyřkolek a vozíčků Segway.V areálu hotelu se nachází dětské hřiště s houpačkami,skluzavkou a trampolínou.Součástí hotelu je i krásné jezírko a rybník s velkou udržovanou zelenou plochou pro různá využití.Hotel má své vlastní 2 vinné sklepy s možností posezení s řízenou degustací vín s výkladem,pohoštěním formou rautového stolu a na přání Vám zajistíme cimbálovou muziku.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Hotel je otevřen celoročně a na Vaši návštěvu se těší zaměstnanci hotelu Kraví hora.

Letní sezóna

Hotel I.
dvoulůžkový pokoj klasik 1380,- pro 2 osoby se snídaní
dvoulůžkový pokoj lux s vířivou vanou 1670,- pro 2 osoby se snídaní
vícelůžkový pokoj 2800,- pro 5 osob se snídaní
apartmán/dvě oddělené ložnice/ 2300,- pro 4 osoby se snídaní
Hotel II.
dvoulůžkový pokoj 1480,- pro dvě osoby se snídaní
dvoulůžkový pokoj s balkónem 1580,- pro dvě osoby se snídaní
jednolůžkový pokoj 980,- pro jednu osobu se snídaní

Zimní sezóna

V období 1.1.2011 - 31.3.2011 ceny sníženy o 10%.

Slevy

Při ubytování na 3 a více nocí sleva 10%
Při obsazení 10 a více pokojů na jednu noc sleva 8%
Při obsazení 10 a více pokojů a ubytování na 3 - 5 nocí sleva 12%
Při obsazení 10 a více pokojů a ubytování na 5 a více nocí sleva 18%
Děti do 3 let zdarma bez nároku na služby
Děti od 3 do 12 let sleva 50% na ubytování.


Kontakt Hotel Kraví hora Hotel Kraví hora levné ubytování Bořetice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti