Chata Jesenka

na Penziony.cz
od roku 2007
Bobrovník , Bobrovník
Kapacita: 10 osob
Cena: 150 - 1400 Kč
min. delka 1 denNabízíme Vám k pronájmu chatu v okrese Jeseník. Chata je pronajímána celoročně. Chata Jesenka je součástí osady Bobrovník v údolí říčky Staříč mezi obcí Lipová Lázně a Jeseník. Dovolená v tomto prostředí nabídne mimořádný oddech rodinám s dětmi, turistům a příznivcům přírody.

Umístění a dostupnost objektu

Horská chata "JESENKA" je součástí osady Bobrovník v rekreační oblasti Bobrovník. Chatová osada leží v údolí říčky Staříč mezi obcí Lipová - Lázně a Jeseník. GPS: 50°13'3.23"N,17°10'5.52"E

Vybavení objektu

V přízemí kompletně vybavená kuchyňská linka se sporákem a vybavením,mikrovlnou troubou a varnou konvicí,jeden dvoulůžkový pokoj a koupelna s umyvadlem ,sprchovým koutem a WC. Na druhé straně vstupu je společenský pokoj s jídelním koutem ,se sedací soupravou, krbovými kamny a BTV s DVDpřehrávačem. V podkroví je velký pokoj s 5 lůžky s terasou a vyhlídkou na Lázně Jeseník, Studniční vrch, rozhlednu na Zlatý Chlum. Naproti tomuto pokoji je dvoulůžkový pokoj. Vytápění je elektrokotlem - bezobslužný provoz. Nákup základních potravin je možný v Lázních Lipová nebo ve městě Koupání je jednak na koupališti v Jeseníku, jednak od chaty je přírodní koupaliště cca 300 m.

Parkování

U chaty je parkoviště

Stravování

Kuchyňka pro vlastní vaření.


Kontakt Chata Jesenka Chata Jesenka levné ubytování Bobrovník kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti