Na Rychtrovně

Bílý Potok 133, Bílý Potok
Kapacita: 8 osob
min. delka 2 dnyNabídka ubytování v domácím prostředí domu v horní části obce Bílý Potok pod Smrkem v Jizerských horách. Ubytování je vhodné pro celoroční rekreaci a to až pro 8 osob. Prostorný byt o CP 100 m2 je orientován na jih, je tedy světlý a slunný. Na podlahách je keramická dlažba, plovoucí podlaha a koberce. Samozřejmostí je možnost vlastního vaření v zařízené kuchyni. Obývací pokoj je prostorný, cca 40 m2 vybavený tv se satelitním příjmem, možno též využít DVD přehrávač. Z obývacího pokoje je vstup do dalších 2 pokojů. K dispozici je rozlehlá udržovaná zahrada, které je ohraničena horským potokem.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytovací objekt je umístěn v horní části obce Bílý Potok cca 600m od hlavního silničního tahu přes Jizerské hory, směrem na Tanvald a Harrachov. Ubytováni budete jen kousek od výchozí turistické stezky na Paličník (994m n.m.), kde vás čeká krasný výhled do údolí. Pěší výstupy na nejvyšší vrcholky Jizerských hor, značené cyklotrasy. Horolezectví - skály Tišiny, Paličníku a Poledních kamenů - Frýdlantské cimbuří.

Vybavení objektu

Koupelna, WC, lednice, el.konvice, mikrovlnná trouba, el.sporák, televizor se satelitem, DVD. Možnost posezení na udržované zahradě ohraničené horským potokem. Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Služby

Je nabízena i služba zkušeného průvodce, který vás rád doprovodí a zavede na zajímavá místa v horách. Poskytovány jsou masáže, prováděné certifikovaným masérem. Tato služba je poskytována v masérně domu.

Parkování

Parkování u domu. V případě potřeby lze, po dohodě, využít jedno kryté stání.

Stravování

Vaření vlastní v zařízené kuchyni s el. sporákem, mikrovlnou troubou a základním kuchyňským vybavením.

Zimní aktivity

Jizerská magistrála - Smědava. Nástupní místo na Jizerskou magistrálu - více než 100 km upravovaných tratí, z nichž velká část vede po jizerské náhorní rovině, takže je vhodná i pro méně zdatné lyžaře. Z Jizerské magistrály se lze dostat dále na Krkonošskou lyžařskou cestu a na polské lyžařské tratě. Blízká lyžařská střediska: Świeradów Zdrój, Liberec, Bedřichov.

Celoroční aktivity

Jaro - podzim: Singltrek pod Smrkem je první destinací značky Singltrek v České republice. Jedná se o síť stezek, umístěnou pod majestátní horu Smrk do překrásné divoké přírody severních svahů Jizerských hor. In line - trasa kolem Soušské přehrady(10km), stezka Mníšek (20km), areal Vesec(35km) Koupání - V okolí je na výbĕr z vodních nádrží, rybníků i koupališť, kde se můžete v klidu opalovat a zaplavat si. Liberecká přehrada (35 km), Kristina (zaplavený lom 45 km), Jablonecká přehrada (30 km). Turisticé výlety. Horolezectví - možnosti zalézt si ve skalách Jizerských hor. Rezervace Tišina s nadhernými skalními útvary v bezprostřední blízkosti. Další příležitosti k lezení od 5 - 15km. Ferdinandov, Oldřichov.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pro milovníky sportu široké sportovní vyžití v blízkém okolí. V létě turistika, cyklistika, singltrek, houbaření, v zimě běžecké lyžování(nedaleko od domu je nástup na Jizerskou magistrálu) nebo sjezdovky v nedalekém Polsku nebo Liberci. V případě nepříznivého počasí je možné navštívit nedaleké plavecké bazény - vše v okruhu 30 km, hrad a zámek nebo bowling - Frýdlant 14km, botanickou zahradu nebo zoo v Liberci. V místě je obchod, pošta, autobusová zastávka 5 minut chůze. Vlaková zastávka 20 min chůze. V zařízeném apartmánu nabízím odpočinek a s ním spojené příjemné zážitky v krásném prostředí Jizerských hor.

Letní sezóna

cena ubytování je 1250,- Kč za apartmán/noc při obsazenosti do 4 osob

každá další osoba 300,- Kč/noc

Zimní sezóna

cena ubytování je 1450,- Kč apartmán/noc při obsazenosti do 4 osob

každá další osoba 340,- Kč/noc

Mimo sezónu

cena ubytování je 1190,- Kč apartmán/noc při obsazenosti do 4 osob

každá další osoba 290,- Kč/noc


Kontakt Na Rychtrovně Na Rychtrovně levné ubytování Bílý Potok kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti