Penzion Mája

Benecko 98, Benecko
Kapacita: 28 osob
Cena: 280 - 600 KčPenzion Mája se nachází v centru Benecka v bezprostřední blízkosti lyžařských sjezdovek s umělým zasněžováním a večerním lyžováním. Za objektem se nachází dětský vlek.

Umístění a dostupnost objektu

č.p. 98 512 37 Benecko Autobusové spojení: 50 m Benecko, U potravin Skalka Vlakové spojení: 8 km – Jilemnice, Vrchlabí

Vybavení objektu

Pokoje jsou standardně vybaveny, většina má vlastní soc. zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo). TV/SAT na pokojích. Dva pokoje mají společné soc. zařízení, které se nachází přímo na patře. Parkovat můžete přímo před pensionem.

Pokoje

Pokoje jsou standardně vybaveny, většina má vlastní soc. zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo). TV/SAT na pokojích. Dva pokoje mají společné soc. zařízení, které se nachází přímo na patře. Parkovat můžete přímo před pensionem.připojení wifi

Služby

Součástí penzionu je restaurace s možností celodenního stravování (snídaně, polopenze, plná penze). V letním období možnost posezení na venkovní terase s obsluhou.

Parkování

Před penzionem

Stravování

Součástí penzionu je restaurace s možností celodenního stravování (snídaně, polopenze, plná penze). V letním období možnost posezení na venkovní terase s obsluhou.

Letní aktivity

Možnost cykloturistiky (půjčovna horských kol), pěší turistiky, jízdy na koních, plavání, výlety autem do nedaleké ZOO -Safari Dvůr Králové n. Labem, Špindlerův Mlýn (letní bobová dráha), Harrachov (Mumlavské vodopády), skalní města (Adršpach, Prachov), Český ráj - hrady a zámky, Semily-Bozkov (dolomitové jeskyně), lanovky (Herlíkovice, Pec p.Sněžkou, Harrachov, Šp. Mlýn, Černá Hora). Tenisové kurty, koupaliště, dále krytý bazén a venkovní koupaliště – Jilemnice 10 km.

Zimní aktivity

Upravované běžecké tratě, (na Špindlerův Mlýn a Horní Mísečky), vleky - Šlohnerka (300 m dlouhý s osvětlením a umělým sněhem), Kejnos (700 m dlouhý s osvětlením, umělým sněhem), Liška (500 m dlouhý), Žalý (dlouhý 2 km), snowtubing – jízda na duších, Kněžice 2 km. Pro zpestření pobytu návštěvníků jsou připraveny jízdy na koních a atraktivní vyhlídkové lety. Možnost zapůjčení veškeré zimní výzbroje a horských kol.

Celoroční aktivity

Kultura: Kostel a zřícenina hradu (archeologické naleziště) v Horních Štěpanicích, muzeum Jilemnice (pohyblivý betlém a počátky lyžování).

Doplňující informace o ubytování a cenách

Výlety autem do nedaleké ZOO - Safari Dvůr Králové n. Labem, Špindlerův Mlýn (letní bobová dráha), Harrachov (Mumlavské vodopády), skalní města (Adršpach, Prachov), Český ráj - hrady a zámky, Semily-Bozkov (dolomitové jeskyně).

Letní sezóna

Od 280,- Kč/osoba/noc/se snídaní

Zimní sezóna

Od 360,- Kč/osoba/noc/se snídaní

prosinec 600,- Kč/osoba/noc/se snídaní
leden 400,- Kč/osoba/noc/se snídaní
únor 450,- Kč/osoba/noc/se snídaní
březen 400,- Kč/osoba/noc/se snídaní

Mimo sezónu

Od 280,- Kč/osoba/noc/se snídaní

Slevy

Děti do 2 let 50 Kč/den bez nároku na lůžko a stravu.
Skupinová sleva nad 20 osob.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Domácí zvířata 50 Kč/den.


Kontakt Penzion Mája Penzion Mája levné ubytování Benecko kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti