Penzion U Rodinky

Domašov 454, Bělá pod Pradědem
Kapacita: 18 osob
Cena: 360 - 390 Kč
min. delka 1 denPENZION U Rodinky v Jeseníkách je díky svému umístění pod horama vhodný pro aktivní zimní dovolenou, kde si na své přijdou lyžaři a běžkaři , letní pobyty si užijí turisti , cyklisti , příznivci nordic walkingu , houbaři a rodiny s dětma.

Umístění a dostupnost objektu

V blízkosti našeho penzionu jsou četná lyžařská střediska, např. Filipovice 2km, Červenohorské sedlo 6km, či Kouty nad Desnou. Na pěší i cyklo výlety se můžete vydat na Praděd, Šerák, Čertovy kameny, do Priessnitzových lázní v Jeseníku, k lesnímu baru v Lipové, Rejvíz, lázně Karlova studánka a spoustu dalších míst našich krásných jesenických hor.

Vybavení objektu

Penzion i apartmán má k dispozici kuchyňku,lednici,mikrovlnou troubu. K zázemí penzionu patří společenská místnost s krbovými kamny a dětskou hernou, terasa, venkovní posezení s možností grilování na uzavřené zahradě ,děti zde mají houpačku a pískoviště .Bazén v letních měsících.

Pokoje

Apartmán má k dispozici 2 pokoje (1 x 4lůžkový pokoj a 1 x 5lůžkový pokoj), společenská místnost s TV/SAT, koupelna, 2x WC, plně vybavená kuchyně s jídelnou. Penzion nabízí ubytování ve 3 pokojích (1x 4lůžkový pokoj 2x 3lůžkový pokoj). Součástí všech pokojů je vlastní sociální zařízení, WC, TV/SAT, vybavená kuchyňka.

Parkování

Parkování přímo u Penzionu.

Stravování

Snídaně formou švédského stolu , restaurace vzdáleny od 100m od Penzionu.

Letní aktivity

turistika,cyklistika,nordic walking,výlety,grilování,houbaření,koupání,poznávací výlety-hory,lázně,hrady,zámky,rozhledny,zoo

Zimní aktivity

lyžování,běh na lyžích,snowboarding,bruslení

Celoroční aktivity

turistika

Letní sezóna

Ubytování na 1 noc včetně snídaně :
Dospělý 360,- Kč
Dítě do 12 let 260,- Kč
Dítě do 3 let zdarma / bez nároku na lůžko a stravu

Zimní sezóna

Ubytování na 1 noc včetně snídaně :
Dospělý 390,- Kč
Dítě do 12 let 290,- Kč
Dítě do 3 let zdarma / bez nároku na lůžko a stravu

Doplňující informace o ubytování a cenách


Cena nezahrnuje rekreační poplatek obci.
Check-in : 14:00 hod. Check-out : 10:00 hod.
Záloha na ubytování činí 50% z celkové částky.
Zapůjčení dětské postýlky 100 Kč/pobyt.


Kontakt Penzion U Rodinky Penzion U Rodinky levné ubytování Bělá pod Pradědem kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti