Penzion U Elišky

Bedřichov 1678, Bedřichov
Kapacita: 52 osob
Cena: 199 - 495 Kč
min. delka 1 denDvou, tří a čtyřlůžkové moderně zařízené útulné pokoje a 2 rodinná apartmá. Každý pokoj má svou koupelnu se sprchovým koutem, fénem a WC, je vybaven masivní­m dřevěným nábytkem, TV, ve větších pokojích je lednice. Penzion prošel v roce 2009 celkovou rekonstrukcí a obměnou vnitřního vybavení. Celý penzion je provozován jako nekuřácký. Při pobytu na Vás dýchne atmosféra rodinného penzionu, kam se budete rádi vracet. Penzion je vhodný nejen pro pobyty rodin s dětmi,na které se zaměřujeme, ale nabízíme­ příjemné ubytování všem věkovým skupinám.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nalézá při přístupové cestě z Jablonce nad Nisou do Bedřichova. Zastávka MHD Janov-Samoobsluha je vzdálena cca 400m, stejně tak zastávka MHD Bedřichov-Vodárna. Součástí penzionu je i parkoviště.

Vybavení objektu

K dispozici nabízíme jídelnu, která slouží jako společenská místnost, dětský koutek, malý bar s občerstvením. Přes letní sezónu i venkovní pískoviště s příjemným venkovním posezením. Lze využít i lyžárna a prostor k úschově kol. Pro naše nejmenší návštěvníky zapůjčíme zdarma i dětskou postýlku s příslušenstvím, vaničku, nočník či jídelní židličku.

Pokoje

Světlé, prostorné pokoje jsou moderně vybaveny dřevěným nábytkem, součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem a WC.

Služby

S ubytováním Vám nabízíme zároveň i chutnou stravu a to formou snídaní, polopenze či plné penze. Náš kuchař, pro kterého je vaření zároveň i koníčkem, Vám připraví speciality české i slovenské kuchyně.

Parkování

Parkování je možné přímo u penzionu, není nutné rezervovat předem.

Stravování

Nabízíme chutnou stravu a to formou snídaní, polopenze či plné penze, především jídla české a slovenské kuchyně. Snídani si můžete vybrat ze 6 druhů podle Vaší chuti.

Letní aktivity

Oblast je známá svými možnostmi pro pěší turistiku a cyklistiku. Na recepci Vám můžeme zapůjčit hole na nordic walking i horská kola spolu s ochrannými přilbami, doporučujeme rezervovat s předstihem. V Janově nad Nisou, od nás 2 km, se nachází bobová dráha. V 6 km vzdáleném Jablonci nad Nisou se můžete vykoupat ve vodní přehradě Mšeno, ve vzdálenosti 7 km od penzionu je vodní přehrada Bedřichov a 8 km vodní přehrada Josefův důl. Taktéž v 8 km vzdáleném Liberci můžete navštívit ZOO a botanickou zahradu.

Zimní aktivity

Lyžařský areál Bedřichov je vzdálen od našeho penzionu 2 km, Hrabětice 4 km, Ještěd a Tanvaldský Špičák 20 km. Známá běžkařská trať Jizerská magistrála je 3 km a snowtubing 1 km. Naleznete zde také dětskou školičku a půjčovnu lyžařského vybavení přímo u sjezdovek.

Celoroční aktivity

V 6 km vzdáleném Jablonci nad Nisou najdete muzeum skla a bižuterie a krytý bazén. V 8 km vzdáleném Liberci najdete aquapark, wellnes centrum, Babylon – centrum zábavy, bazén, DinoPark - výprava do dávné historie.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Check in: 14:00 - 20:00 hodin. Pozdější příjezd, tzn. po 20:00 hod., je možný po dohodě s recepcí či ubytovacím oddělením. Check out: do 10:00 hodin.

Celoroční ceny

Dvoulůžkový pokoj 890 Kč/noc
Třílůžkový pokoj 1335 Kč/noc
Čtyřlůžkový pokoj 1780 Kč/noc
Rodinný apartmán 1980 Kč/noc

Uvedené ceny neplatí během Velikonoc, Vánoc, Silvestra, Jizerské 50 a podobných termínů.

Ceny stravování

Snídaně 55 Kč/os/den
Oběd 129 Kč/os/den
Večeře 89 Kč/os/den
Děti do 10 let mají 20% slevu.

Děti do 3 let: polopenze 90 Kč/os/den, oběd 55 Kč/os/den

Slevy

Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu, možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma - rezervace nutná předem, lůžkoviny do postýlky za jednorázový poplatek 47 Kč.

Děti do 10 let mají 20% slevu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně není zahrnuto parkovné 50 Kč/auto/den ani místní poplatky 15 Kč/os/den, které jsou vybírány ve prospěch obce Bedřichov.

Pro skupinové akce, školní výlety nebo lyžařské kurzy rádi vytvoříme individuální nabídku.


Kontakt Penzion U Elišky Penzion U Elišky levné ubytování Bedřichov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti