Penzion Špičák

na Penziony.cz
od roku 2008
Špičák 16, Železná Ruda
Cena: 210 - 380 Kč
min. delka 2 dnyJedná se o menší rodinný penzion.

Umístění a dostupnost objektu

Nacházíme se v centru rekreačního a sportovního centra Špičák, 350m od železniční zastávky na trati Plzeň - Železná Ruda a 100m od autobusové zastávky linkového autobusu a dálkového autobusu. Objekt je dobře dostupný i v zimních měsících.

Vybavení objektu

V objektu je k dispozici botárna s možností sušení bot, lyžárna, úschovna kol, zahrada se zahradním nábytkem, venkovní gril a ohniště.

Pokoje

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV/SAT, kuchyňský kout vybavený pro základní vaření, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, lednici. 2 lůžkový pokoj je s balkonem, 4 lůžkový pokoj se skládá ze dvou ložnic.

Parkování

Parkování je na vlastním parkovišti bezplatně.

Stravování

Stravování vlastní. V okolí se nachází několik restaurací různých cenových skupin.

Letní aktivity

Objekt je vhodným nástupním místem pro cyklotrasy,z nedaleké autobusové zastávky jezdí v letní sezóně ekologický autobus který jede po celé centrální Šumavě a Národním parku Šumava a přepravuje zároveň jízdní kola.Nedaleko se nacházejí ledvcová jezera Černé a Čertovo. Oblíbený je sběr lesních plodů. 4 km je vzdálený hraniční přechod do Německa. V nedalekém hotelu Horizont je pro veřejnost k dispozici Wellnes centrum.

Zimní aktivity

Špičák je znám jako oblíbené zimní sportovní centrum. 400 m od objektu se nachází sportovní areál Špičák se 3 vleky, sedačkovou lanovou dráhou a 4 sjezdovými tratěmi různé obtížnosti. 250m je vzdálena nástupní stanice lanové dráhy na Pancíř a 200m nástupní stanice vleku na Alpa louce pro méně pokročilé. V místě se nachází strojově upravované běžecké stopy. Oblíbeným cílem je lyžařské středisko Javor / Arber/ na německé straně které je vzdálené 10 km a kde se každý rok jezdí světový pohár žen ve sjezdovém lyžování.

Letní sezóna

Apartmán - dospělá osoba 330,- Kč /noc
dítě od 3 do 11 let 210,- Kč/noc
dítě do 2 let zdarma bez nároku na lůžko

Zimní sezóna

Apartmán - dospělá osoba 380,- Kč/noc
dítě od 3 do 11 let 210,- Kč/ noc
dítě do 2 let zdarma bez nároku na lůžko


Kontakt Penzion Špičák Penzion Špičák levné ubytování Železná Ruda kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti