Horský hotel Jelínek

Bedřichov 1695, Bedřichov
Kapacita: 77 osobHorský hotel Jelinek - Bedřichov v Jizerských horách Vítejte v Jizerských horách! Horský hotel Jelinek *** se nachází v krásném prostředí Jizerských hor, v oblíbeném lyžařském a turistickém středisku Bedřichov v Jizerských horách. Hotel má ideální polohu pro vyznavače všech druhů turistiky, a je tak ideálním místem ke strávení klidné i aktivní dovolené. Svým uspořádáním je hotel vhodný jak pro skupinové, tak individuální ubytování, pro sportovce i ty, kteří touží prožít klidnou dovolenou a načerpat energii. Zajímavé programy jsme připravili pro seniory, pro které jsou vycházkové trasy Jizerských hor ideální a vyhledávané a v neposlední řadě jsou zde vítány také rodiny s dětmi, neboť hotel je pro rodiče a jejich děti přímo ideální. Na děti myslíme nejen ve stravování, kde jsme pro děti připravili chutná a zdravá jídla a svačinky, ale i ve volnočasových aktivitách. Okolí hotelu také nabízí řadu příležitostí k pěší a cyklo turistice. V zimních měsících je v okolí mnoho velmi dobře značených a denně udržovaných běžeckých tratí – Jizerská magistrála. V těsné blízkosti hotelu je komplex lyžařských vleků a tratí všech náročností s možností nočního lyžování. V létě lze využít možnost koupání v přírodním koupališti nebo pronájem tenisových kurtů. Bedřichov leží pouhých 8 km od Liberce, který nabízí spoustu možností kulturního i sportovního vyžití, jako je například plavecký bazén, centrum Babylon s aquaparkem, ZOO a botanickou zahradou. Velice oblíbený je výlet lanovou dráhou na Ještěd. Doporučujeme rovněž návštěvu 8 km vzdáleného Jablonce nad Nisou - města skla a bižuterie, s možností zajištění exkurze do některé ze sklářských firem s ukázkou výroby.

Umístění a dostupnost objektu

Horský hotel Jelinek - Bedřichov v Jizerských horách Horský hotel Jelinek *** se nachází v krásném prostředí Jizerských hor, v oblíbeném lyžařském a turistickém středisku Bedřichov v Jizerských horách. Hotel má ideální polohu pro vyznavače všech druhů turistiky, a je tak ideálním místem ke strávení klidné i aktivní dovolené. Svým uspořádáním je hotel vhodný jak pro skupinové, tak individuální ubytování, pro sportovce i ty, kteří touží prožít klidnou dovolenou a načerpat energii. Zajímavé programy jsme připravili pro seniory, pro které jsou vycházkové trasy Jizerských hor ideální a vyhledávané a v neposlední řadě jsou zde vítány také rodiny s dětmi, neboť hotel je pro rodiče a jejich děti přímo ideální. Na děti myslíme nejen ve stravování, kde jsme pro děti připravili chutná a zdravá jídla a svačinky, ale i ve volnočasových aktivitách. Okolí hotelu také nabízí řadu příležitostí k pěší a cyklo turistice. V zimních měsících je v okolí mnoho velmi dobře značených a denně udržovaných běžeckých tratí – Jizerská magistrála. V těsné blízkosti hotelu je komplex lyžařských vleků a tratí všech náročností s možností nočního lyžování. V létě lze využít možnost koupání v přírodním koupališti nebo pronájem tenisových kurtů. Bedřichov leží pouhých 8 km od Liberce, který nabízí spoustu možností kulturního i sportovního vyžití, jako je například plavecký bazén, centrum Babylon s aquaparkem, ZOO a botanickou zahradou. Velice oblíbený je výlet lanovou dráhou na Ještěd. Doporučujeme rovněž návštěvu 8 km vzdáleného Jablonce nad Nisou - města skla a bižuterie, s možností zajištění exkurze do některé ze sklářských firem s ukázkou výroby. Dostupnost - z Liberce a Jablonce n.N. autobus MHD Vlakem - do vlakové stanice Rychnov u Jbc. - od nádraží odjíždí autobus MHD 101 - dopraví Vás přímo bez přestupování až do Bedřichova k Hotelu Jelínek - zastávka cca 150 metrů od hotelu. Nebo do vlakové stanice Liberec a odtud autobusem do Bedřichova.

Vybavení objektu

Hotelové pokoje Restaurace Vinárna Sauna Herna Úschovna lyží, kol Hotelové parkoviště Info - viz www.hoteljelinek.cz

Pokoje

Pokoje Hotel Jelínek nabízí svým návštěvníkům komfortní ubytování v příjemném prostředí rodinného horského hotelu. Kapacita hotelu Jelínek je 75 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a s možností přistýlky. Vybavení pokojů: vlastní sociální zařízení, TV, konferenční stolek s židlemi, lůžkoviny, povlečení, ručníky, toaletní papír. Pokoje jsou i během pobytu každé 3 dny uklízeny a ručníky jsou vyměněny. Ubytování (Check – in) od 14 hodin Odjezd (Check – out) do 10 hodin Lze dohodnout i jinak - čas příjezdu a odjezdu ubytování po telefonické dohodě na tel. +420 736 490 494 Hotel Jelinek je NEKUŘÁCKÝ. Možnost pro kuřáky je na vnitřní terase hotelu, kterou mohou bez obav využít. Recepce Recepce je Vám k dispozici denně od 8:30 hodin do 17 hodin. Zde Vám velice rádi poskytneme veškeré informace o hotelu, jeho okolí a možnostech rekreačního a sportovního vyžití . Rádi Vám pomůžeme naplánovat výlet a poradíme s jeho fyzickou náročností. V recepci a restauraci je WiFi připojení zdarma. Hotel Jelinek disponuje také prostory pro úschovu Vašich lyží, kol nebo i dětských sáněk. V případě zájmu o úschovu těchto věcí stačí pouze kontaktovat recepci, kde Vám zapůjčí klíčky ke skříňkám. Úschovna je pro naše hosty ZDARMA.

Služby

Info - viz www.hoteljelinek.cz

Parkování

K hotelu náleží hotelové parkoviště pro hosty hotelu v létě zdarma, v zimě je vybírán poplatek.

Stravování

Gastronomie Horský hotel Jelinek Snídaně Pro hotelevé hosty od 8:00 do 9:15 hodin. Restaurace Restaurace je v provozu denně od 11:00 hodin do 21 hodin. Ochutnat zde můžete z pestré denní nabídky hotových jídel. V nabídce máme také výborné minutky. V hotelu Jelínek nezapomínáme ani na naše malé strávníky, a tak je zde pečlivě připravovaná nabídka dětských jídel. V naší restauraci se snažíme připravovat jídla ze sezónních potravin, klademe důraz na čerstvost a pestrost. Restaurace disponuje kapacitou 100 míst a je rozdělena na dvě zcela oddělené části. Zadní část, která má kapacitu 80 míst, je převážně využívána skupinovými zájezdy nebo rodiči s dětmi, kteří nechtějí být rušeni ostatními host Vinárna Hotel Jelínek svým hostům nabízí také stylové posezení u dobré sklenky vína ve své hotelové vinárně. Vína pro naši vinárnu jsou pečlivě vybírána a dovážena pro Vás z Habánských sklepů a Mutěnic. Hotelová vinárna je otevřena dle obsazenosti hotelu od 21 hodin do 24 hodin.

Letní aktivity

Pěší turistika, cykloturistika - ideální místo pro nástup na turistické cesty Jizerských hor. .V Bedřichově je půjčovna kol a koloběžek. V sezóně jezdí Cyklobus.

Zimní aktivity

Běžky - poloha hotelu je 150 metrů od stadionu, nástup na Jizerskou magistrálu - pravidelně upravované lyžařské stopy jak pro klasiku, tak i pro bruslení. Sjezdovky - poloha hotelu je cca 200 metrů od sjezdovky Maliník, zde je půjčovna lyží a dalšího vybavení. V sezoně jezdí Skibus, propojení na další sjezdovky v regionu - Severák, Tanvaldský Špičák. Další možnosti jsou pro sjezdové lyžování v nedalekém Liberci - areál Ještěd a Javorník Silvestrovské pobyty.

Celoroční aktivity

Hotelová herna Hotelová herna slouží jak našim nejmenším návštěvníkům, tak i těm, kteří chtějí pro sebe něco udělat a využijí některé z našich pobytových nabídek a přijdou si k nám zacvičit. Základní vybavení herny- stůl pro stolní tenis, "fotbálek", šipky, branky - míč....hračky pro děti do 5 let. Dětské hřiště V těsném sousedství hotelu je nové, krásné dětské hřiště, se spoustou houpaček, skluzavek a prolézaček pro malé i větší děti. Hotelová zahrada Pod hotelem lze využít hotelovou zahradu, kde pro Vás i Vaše děti připravíme pravý prázdninový zážitek v opékání vuřtů.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Info - viz www.hoteljelinek.cz

Letní sezóna

LETNÍ AKČNÍ NABÍDKA - od 1.7.2016 do 2.9.2016

UBYTOVÁNÍ 1 DÍTĚ DO VĚKU 15 LET ZDARMA / POLOPENZE PŘÍPLATEK 65 ,- Kč

Podmínka: 2 dospělé osoby ubytované minimálně na 4 noci620,- Kč ubytování s polopenzí/1 noc/dospělá osoba / platí pro ubytování minimálně na 4 noci

550,- Kč ubytování se snídaní/1 noc/ dospělá osoba / platí pro ubytování minimálně na 4 noci

Děti mají slevu ve výši 30 - 50% dle věku.650,- Kč ubytování s polopenzí/1 noc/dospělá osoba / platí pro ubytování 1 až 3 noci

590,- Kč ubytování se snídaní/1 noc/ dospělá osoba / platí pro ubytování 1 až 3 noci

Děti mají slevu ve výši 30 - 50% dle věku.Poplatek obecnímu úřadu Bedřichov činí 17,- Kč / den (za hosta ve věku 18 – 70 let) - není v ceně ubytovaní.


Kontakt Horský hotel Jelínek Horský hotel Jelínek levné ubytování Bedřichov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti