Chalupa U Trompetra

Bedřichov č. ev. 1714, Bedřichov
Kapacita: 20 osob
Cena: 196 - 340 Kč
min. delka 1 denUbytování na dvou až čtyřlůžkových pokojích v horské chalupě v Bedřichově v Jizerských horách vhodné pro rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo skupiny přátel.

Umístění a dostupnost objektu

Chalupu U Trompetra najdete vpravo od silnice na horním konci Bedřichova směrem na Liberec. Až na místo se dostanete pohodlně autem, a to i v zimě. U domu je i autobusová zastávka městské hromadné dopravy z Liberce a Jablonce nad Nisou.

Vybavení objektu

Poskytujeme ubytování převážně ve dvoulůžkových pokojích. Celková kapacita je 20 osob. V přízemí je velká společenská místnost s dětským koutkem, společná kuchyň (vybavená myčkou, mikrovlnnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí, sklokeramickou varnou deskou a troubou), společné WC a 1 pokoj se sociálním zařízením (koupelna se sprchou a WC). V patře je 7 pokojů (z toho 3 se sprchovým koutem nebo vanou), 2 WC a 1 koupelna se sprchou a umyvadlem. V celé chalupě je bezplatné WIFI připojení k internetu. Parkovat lze na dvoře u hlavního vchodu do domu. Součástí chalupy je dvougaráž, ve které najdete lyžárnu a mazací stůl na lyže. 20m od domu je autobusová zastávka (Bedřichov, odb.). Na zahradě můžete posedět, grilovat, upéct buřty na ohništi nebo si třeba zahrát pétanque. Ke stravování doporučujeme Staročeskou chalupu v sousedství (40 m).

Pokoje

V chalupě jsou převážně dvoulůžkové pokoje s celkovou kapacitou 20 lůžek, 5 sprchových koutů a 4 WC. Pokoj č. 1: dvoulůžkový – oddělené postele Pokoj č. 2: dvoulůžkový – oddělené postele Pokoj č. 3: čtyřlůžkový - dvě oddělené postele a 2 lůžka ve štítu, umyvadlo, sprchový kout Pokoj č. 4: dvoulůžkový pokoj - dvě oddělené postele, umyvadlo, sprchový kout Pokoj č. 5: dvoulůžkový pokoj - manželská postel Pokoj č. 6.: dvoulůžkový pokoj - manželská postel, koupelna se sprchovým koutem a WC Apartmán: čtyřlůžkový s možností přistýlky (2 pokoje – 1. oddělené postele a přistýlka, 2. manželská postel), koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem a vanou Vybavení kuchyně: myčka, mikrovlná trouba, lednice, rychlovarná konvice, toustovač, sklokeramická varná deska a trouba. K dispozici jsou utěrky, saponát na nádobí, tablety do myčky. Třídění odpadu – plast, papír, kartony od nápojů, PET lahve, směsný odpad (popelnice).

Parkování

Bezplatné parkování u chalupy na vlastním pozemku.

Letní aktivity

V létě je chalupa ideálním výchozím bodem pro pěší nebo cyklistické výlety. Necelých 800 metrů od chalupy jsou tenisové kurty a přírodní koupaliště.

Zimní aktivity

Běžci na lyžích v zimě ocení upravovaný nástup na Jizerskou magistrálu hned na hranici pozemku, 800 m je vzdálen stadion, odkud je každoročně startována Jizerská 50. Přibližně půl kilometru od chalupy se nacházejí sjezdovky Skiareálu Bedřichov, které jsou za sněhu dostupné na lyžích.

Letní sezóna

Dospělá osoba Kč 260,--
Dítě od 3 do 12 let Kč 190,--


Zimní sezóna

Dospělá osoba Kč 340,--
Dítě od 3 do 12 let Kč 250,--

Mimo sezónu

Dospělá osoba Kč 230,--
Dítě od 3 do 12 let Kč 180,--

Slevy

Při pobytu na více než 4 noci (5% sleva)
Nad 14 platících osob (10% sleva)
Nad 14 platících osob na více než 4 noci (15% sleva)
Dítě do dovršení 3 let věku zdarma bez nároku na lůžko.


Kontakt Chalupa U Trompetra Chalupa U Trompetra levné ubytování Bedřichov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti