Penzion Anna

Bartošovice v Orlických horách 3, Bartošovice v Orlických horách
Kapacita: 18 osob
Cena: 350 - 1400 Kč
min. delka 2 dnyPenzion Anna je rodinný penzion provozovaný sezónně nebo dle dohody, je vhodný pro seniory, pro rodiny s dětmi a pro rekreační sportování. Ubytování je v patře objektu.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion je umístěn na východním konci obce Bartošovice v O.h., 150 m za hotelem Zemská brána. Ze silnice Bartošovice - Mladkov č. 311 sjedete u značky konec obce na parkoviště penzionu. Nejlepší příjezd do Bartošovic je ze Žamberka, s odbočením ze silnice č. I/11 pod náměstím, směrem na obec Kunvald. Pozemky penzionu (1,5 ha) jsou ohraničeny Divokou Orlicí, která současně tvoří hranici mez ČR a Polskem.

Vybavení objektu

Penzion je 3-podlážní objekt se 3 pokoji a 3 apartmány, dále obsahuje jídelnu pro podávání snídaní, společenskou místnost s barem a prostory pro ukládání jízdních kol nebo lyží. K dispozici je venkovní zastřešený gril pro cca 20 osob. Hostům je dále k dispozici infrasauna, vnitřní vířivka USSPA a vinný sklípek se zásobou moravských vín.

Pokoje

Každý pokoj se sestává z předsíně, se šatnovou skříní, komodou s varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a základním nádobím (bez vařiče), z koupelny s WC, sprchou, z vlastního pokoje s postelemi a válendovou přistýlkou, satelitní TV. K dispozici je připojení WiFi. Apartmány jsou vybaveny jako byt. garsoniera tj. včetně kuch. linky, koupelny, pračky atd.

Služby

Rezervace pobytu, snídaně na objednání, zajištění akcí, prodej nápojů a potravin.

Parkování

Vlastní parkoviště s příjezdovou komunikací na pozemku penzionu. Pro vyložení a naložení zavazadel je možno přijet s vozidlem až ke vchodu do penzionu.

Stravování

V Bartošovicích v O.h. jsou 2 restaurace vzdálené: 150 m - hotel "Zemská brána" a 200 m - restaurace "Hruška".

Letní aktivity

Značené turistické cesty a cyklostezky po celých Orlických horách, hrady, zámky a muzea v podhůří Orlických hor, Pastvinská přehrada, opevnění.

Zimní aktivity

V obci je 1 sjezdovka s vleky, lyžařská škola, upravované běžkařské stopy jsou od Bartošovic po hřebenech Orlických hor a do lyžařských středisek Říčky v O.h. (12 km) a Deštné v O.h. (30 km).

Celoroční aktivity

Pěší turistika, v létě cykloturistika, rybaření na Divoké Orlici (penzion je umístěn vedle toku) a v zimě lyžování.

Letní sezóna

1.5. - 1.10.
pokoj - 350,- Kč/osoba/den
přistýlka - 200,- Kč/noc
apartmán - 1200,- Kč/ap./den
za 1 noc příplatek 50%

Zimní sezóna

1.11. - 30.4.
pokoj - 400,- Kč/osoba/den
přistýlka - 250,- Kč/noc
apartmán - 1400,- Kč/ap./den
za 1 noc příplatek 50%

Mimo sezónu

Dle dohody

Ceny stravování

snídaně - kontinetální - 90,- Kč/osoba
snídaně švédský stůl - 110,- Kč/osoba
děti do 10-ti let polovic

Slevy

za pobyt delší 7-mi dní - sleva 10% nebo dohodou


Kontakt Penzion Anna Penzion Anna levné ubytování Bartošovice v Orlických horách kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti