Sport hotel

Perninská 280, Abertamy
Kapacita: 32 + 5 přistýlek osob
Cena: 550 - 700 Kč
min. delka 1 denSport hotel Abertamy je ideálním místem pro trávení: - zimní i letní dovolené - sportovní soustředění a školy v přírodě - firemní setkání, teambuildingové akce - oslavy narozenin, výročí i svatby

Umístění a dostupnost objektu

Sport hotel se nachází v krušnohorském městečku Abertamy u Božího Daru v klidné části obce. Město Abertamy leží v Krušných horách, nedaleko státních hranic s Německem, zhruba 7 km západně od Jáchymova.

Vybavení objektu

UBYTOVÁNÍ - Hotel nabízí 16 příjemně zařízených dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. - Všechny pokoje jsou vybaveny TV a koupelnou s vlastním WC. - Vlastní WIFI sítí s možností připojení k internetu zdarma. - Parkování v areálu hotelu zdarma. RESTAURACE Stylová restaurace s celkovou kapacitou 40 míst nabízí českou i mezinárodní kuchyni. Při hromadných sportovních akcí možnost vytvoření individuálního stravování s důrazem na potřeby sportovců. Hostům je rovněž k dispozici pivnice s kapacitou 40 osob a TV. Vhodné pro soukromé oslavy, firemní setkání, svatby, apod. RELAXACE A SPORT Všichni hosté mohou využívat privátní saunu s kapacitou 8 osob, whirpool a tělocvičnu. V blízkosti hotelu se rovněž nachází multifunkční hřiště s umělým povrchem.

Pokoje

Hotel nabízí 16 příjemně zařízených dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny TV a koupelnou s vlastním WC. Ručníky na pokoji. Vlastní WIFI sítí s možností připojení k internetu zdarma. Parkování v areálu hotelu zdarma.

Služby

Sport hotel nabízí: - ubytování - stravování - možnost využití privátní sauny a whirpool - masáže - v objektu hotelu se nachází tělocvična - možnost využití multifunkční haly v blízkosti hotelu

Parkování

Parkování v areálu hotelu zdarma.

Stravování

Restaurace - Stylová restaurace s celkovou kapacitou 40 míst nabízí českou i mezinárodní kuchyni - Při hromadných sportovních akcí možnost vytvoření individuálního stravování s důrazem na potřeby sportovců. - Hostům je rovněž k dispozici pivnice s kapacitou 40 osob a TV. - Vhodné pro soukromé oslavy, firemní setkání, svatby, apod.

Letní aktivity

KAM V LÉTĚ? -V okolí máte možnost adrenalinového vyžití, které nabízí Areál Plešivec. Vyzkoušejte např. obří houpačku, lanové centrum pro děti i dospělé, volný pád ze 16 m, horské koloběžky a čtyřkolky. - Pro milovníky horských kol je k dispozici přes 200 km cyklotras vedoucích napříč celým krušnohorským pohořím. - Dále jsou k dispozici trasy pro pěší turistiku a vyznavače nordic walkingu, které Vás zavedou např. k rozhledně Plešivec, na vrchol hory Klínovec či do národní přírodní rezervace Velký Močál.

Zimní aktivity

KAM V ZIMĚ? - Hotel se nachází přímo na trati Krušnohorské magistrály, která nabízí přes 200 km upravených běžeckých tratí. - Hotel se nachází v samé blízkosti Ski areálu Abertamy, jenž nabízí několik sjezdových tratí včetně K2 Freestyle Park. - V příštím roce bude otevřen zcela nový Ski areál Plešivec, který bude propojen se Ski areálem Abertamy. Lyžařům bude nabídnuto více sjezdových tratí propojených 3 čtyřsedačkovými lanovkami.

Letní sezóna

1.4. - 23.12.
- dospělí ...550Kč/osoba/noc
- děti do 3 let zdarma
- děti do 12 let ... 400Kč/osoba/noc
- přistýlka ... 400Kč/osoba/noc
- zvířata ... 150Kč/noc

Zimní sezóna

25.12. - 27.12. / 3.1. - 31.3.
- dospělí ...700 Kč/osoba/noc
- děti do 3 let zdarma
- děti do 12 let ... 400Kč/osoba/noc
- přistýlka ... 400Kč/osoba/noc
- zvířata ... 150Kč/noc

Ceny stravování

- polopenze dospělí ... 180Kč/osoba/den
- polopenze děti ... 130Kč/osoba/den
- plná penze dospělí ... 350Kč/osoba/den
- plná penze děti ... 250Kč/osoba/den

Doplňující informace o ubytování a cenách

Možnost využití privátní sauny a whirpool.
- sauna + whirpoo ... 200 Kč/osoba/hodina
- samostatní sauna ... 150 Kč/osoba/hodina
- samostatná whirpool ... 150 Kč/osoba/hodina
- běžky ... 150 Kč / den

Nově jsme pro Vás připravili nabídku masáží.


Kontakt Sport hotel Sport hotel levné ubytování Abertamy kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti