Ubytování Rozsochatec

 
Penzion Zámek Rozsochatec
Zobrazit kontaktní údaje Poslat email
 1. Penzion Zámek Rozsochatec nabízí poklidnou i aktivní rodinnou dovolenou v příjemném prostředí Vysočiny. Ubytování je zajištěno v 2-4 lůžkových pokojích s příslušenstvím a 3-6 lůžkových apartmánech včetně bohaté snídaně. Hosté mají k dispozici: - ubytování s příslušenstvím a wifi připojením - vybavené kuchyňky, jídelny, společenskou místnost - venkovní dětské hřiště - tenisový, volejbalový kurt, hřiště na fotbal, ping-pong - zahradu s ohništěm - zámecký park - dětské postýlky a krmící židličky - dětský hrací koutek - kurzy a programy nejen pro děti - recepci a poradce pro výlety (denně 8-10) Prostorná klenutá místnost s krbem a barovým zázemím je využitelná i pro školení či větší oslavy, kterou lze pronajmout i samostatně. Zámecký park poskytuje nejen místo pro odpočinek, ale i sportovní vyžití. Kromě tenisového a volejbalového hřiště, jejichž užívání je zahrnuto v ceně je dále možno přímo v areálu zámku objednat agro prohlídku, projížďku na koních nebo rybolov. Pro náročné hosty připravujeme lov daňků v blízké oboře včetně následného odborného zpracování ulovené zvěřiny. Okoli Rozsochatce nabízí množství kulturních i přírodních krás, které můžete poznávat na kole, pěšky i automobilem. Rádi Vám předáme své zkušenosti a poradíme s návrhem výletů.
 2. Umístění a dostupnost objektu
  # z dálnice D1 vyjeďte na Jihlavu - Štoky nebo Humpolec a pokračujte do Havlíčkova Brodu a Chotěboře. Rozsochatcem budete projíždět 12km za Havlíčkovým Brodem. # nejkratší cesta z Prahy vede přes Kolín, Čáslav a Golčův Jeníkov do Chotěboře, odkud je Rozsochatec vzdálen už jen 6km. Přes Chotěboř přijedete i ze směru od Žďáru nad Sázavou či Chrudimi přes Žďírec nad Doubravou. # do Rozsochatce Vás doveze i vlak s přestupem v Havlíčkově Brodě.
 3. Pokoje
  3-4 lůžkové pokoje, apartmány s příslušenstvím
 4. Parkování
  ano
 5. Stravování
  snídaně; úprava zvěřiny a větší akce dohodou
 6. Zimní aktivity
  běžecké lyžování
 7. Celoroční aktivity
  turistika, stolní tenis, tenis, jízda na koni, rybolov, lov, koupání
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 49°40'29.14”N 15°37'56.39”E
telefon :+420 606 944 956
mobil :+420 606 944 956
web : http://www.zamekrozsochatec.cz
jeden den ubytovani na zamku penzion okolí poděbrad penzion u zamku praha rousochatec%2 Rozsochatec záme zámek poděbrady