Ubytování Šacberk

na Penziony.cz
od roku 2010
Zborná 59, Jihlava
Kapacita: 10 osob
Cena: 295 - 790 Kč
min. delka 1 denPRO FIRMY - UBYTOVÁNÍ NA DELŠÍ OBDOBÍ,VÍCE JAK DVĚ OSOBY NA POKOJI - NEJLEVNĚJŠÍ UBYTOVÁNÍ V JIHLAVĚ !!! VÝHLED na sjezdovku z vany, při zapáleném krbu,Vás jistě potěší. Odpočiňte si v apartmánu Afrika,Kuba,Francie,Itálie nebo Thajsko! Budeme se těšit na Vaši návštěvu-Váš penzion ŠACBERK

Umístění a dostupnost objektu

Komfortní ubytování 1km od Jihlavy za rozumnou cenu s výhledem na sjezdovku Šacberk.

Vybavení objektu

Pokoje jsou vybaveny krbem, vanou,TV,Wifi,minibarem,mikrovlnnou troubou,varnou konvicí. U penzionu dětské pískoviště,ohniště,k zapůjčení gril,kola.

Služby

* vybavení pokojů krbem či krbovými kamny i s palivem (dřevo) * rohová vana * snídaně na objednání * wifi připojení

Parkování

Nekryté parkoviště přímo u objektu penzionu.

Stravování

DOPURUČENÉ RESTAURACE V OKOLÍ - NA HLINIŠTI, TŘI KNÍŽATA, U TŘÍ ČEPIČ, Vietnamská restaurace Tranfood, velká porce SPARTAK

Letní aktivity

V letních měsících, lze využít sítí cyklostezek a turisticky značených tratí a to ať pro milovníky lehkých či náročnějších terénů. Pro milovníky adrenalinových sportů je k dispozici Aeroklub Jihlava, který nabízí vyhlídkové lety, tandemové seskoky, parašutismus, výstavy, letecké dny, soutěže, atd. V neposlední řadě pro vodní nadšence je kousek od centra Jihlavy k dispozici moderní aquapark – Vodní ráj. Zde naleznete jak část krytou i nekrytou, je tedy vhodný k celoročnímu sportovnímu vyžití. Součástí areálu je i několik sportovišť jako hřište na plážový volejbal či tenisové kurty.

Zimní aktivity

Sjezdovka přímo naproti penzionu!Příznivé sněhové podmínky Českomoravské vrchoviny umožňují hojně využívat terén v okolí města Jihlavy pro běžecké tratě. Nejvíce upravených stop je na Čeřínku. Drtivá většina běžkařů však využívá možnosti vyšlápnutí si vlastní stopy. Každý rok se tak na známých místech v okolí Jihlavy objevují vyšlápnuté stopy. Pro milovníky sjezdového lyžování jsou k dispozici svahy s lyžařskými vleky, kdy nejbližší je sjezdovka Šacberk, na kterou máte výhled přímo z okna vašeho pokoje.

Celoroční aktivity

V letních měsících, lze využít sítí cyklostezek a turisticky značených tratí a to ať pro milovníky lehkých či náročnějších terénů. Pro milovníky adrenalinových sportů je k dispozici Aeroklub Jihlava, který nabízí vyhlídkové lety, tandemové seskoky, parašutismus, výstavy, letecké dny, soutěže, atd. V neposlední řadě pro vodní nadšence je kousek od centra Jihlavy k dispozici moderní aquapark – Vodní ráj. Zde naleznete jak část krytou i nekrytou, je tedy vhodný k celoročnímu sportovnímu vyžití. Součástí areálu je i několik sportovišť jako hřište na plážový volejbal či tenisové kurty. Příznivé sněhové podmínky Českomoravské vrchoviny umožňují hojně využívat terén v okolí města Jihlavy pro běžecké tratě. Nejvíce upravených stop je na Čeřínku. Drtivá většina běžkařů však využívá možnosti vyšlápnutí si vlastní stopy. Každý rok se tak na známých místech v okolí Jihlavy objevují vyšlápnuté stopy. Pro milovníky sjezdového lyžování jsou k dispozici svahy s lyžařskými vleky, kdy nejbližší je sjezdovka Šacberk, na kterou máte výhled přímo z okna vašeho pokoje.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Jihlavsko je charakteristická kopcovitá krajina Českomoravské vrchoviny s lesními porosty. Dvě území oblasti – Velký Špičák u Třeště a rybník Zhejral v Jihlavských vrších – jsou zařazeny do kategorie národní přírodní památka. Kromě toho Jihlavsko prezentují města s velkým množstvím architektonických a uměleckých památek, z nichž mnohé tvoří významnou součást nejen národního, ale i světového kulturního dědictví. Jedná se především o městké památky a zámek v Telči. Unikátní je i starobylé město Jihlava, ve kterém kromě architektonických skvostů můžete navštívit i jihlavské podzemí. Tyto katakomby jsou významnou historickou stavební památkou města. Co do rozsahu podzemního labyrintu přímo pod městskou zástavbou je po Znojmu druhým největším na území naší republiky. Jeho celková délka činí 25 km a zaujímá plochu 50 000 m2. Návštěvníky, zejména ty menší, jistě potěší i výlet do ZOO, ve kterém byla zřízená africká vesnice Matongo (soubor afrických chýší). Jihovýchodně od Jihlavy se na březích stejnojmenné říčky rozkládá historická obec Brtnice s renesančním zámkem. Velice působivé jsou dva barokní mosty ozdobené sochami světců. Na tradiční „morový průvod“, pořádaný na památku morové rány z roky 1715, se sjíždějí tisíce navštěvníků z širokého okolí. Cílem vycházek z Brtnice bývá romantická zřícenina v říčním údolí mezi vesnicemi Panskou Lhotou a Přímělkovem. Zřícenina Rokštejna leží na skalnatém návrší nad údolím říčky Brtnice. Jeden z nejstarších moravských hradů podunajského typu pochází z 80. let 13. století. Podle archeologického průzkumu se jednalo o tzv. dvojhrad, jedinečnou středověkou stavbu u nás.

Celoroční ceny

495 - 690

Ceny stravování

snídaně 145.-kč na osobu/objednat při rezervaci

Slevy

ceny dohodou-delší pobyty,firmy s více ubytovanými zaměstnanci-VOLEJTE!

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena za 1 osobu/noc ... 690,-Kč-platí při obsazení apartmánu jednou osobou!
Cena za apartmán 2 osoby/noc ...1390,-Kč-za dvě a více nocí 990,-Kč
Děti 0-2 roky ... ZDARMA
2-15 let ...195,-Kč
15-18 let ... 395,-Kč
Zvíře(pes,kočka ...) ... 195,-Kč/den + 1000 ,-Kč jistina na vybavení apartmánu(zvíře nesmí zůstat v apartmánu samotné)
Použití krbu nebo krbových kamen ... 150,-Kč (možnost přikoupení dřeva 100,-Kč/10ks)


Kontakt Ubytování Šacberk Ubytování Šacberk levné ubytování Jihlava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti