Ubytování Kuklík

 
Penzion s letní zahrádkou
Zobrazit kontaktní údaje Poslat email
 1. Penzion se nachází v obci Kuklík na Českomoravské vysočině,9 km od Nového Města na Moravě.Jedná se o rodinný penzion vhodný jak pro rodiny s dětmi,tak i pro školy v přírodě,školení,seniory,rekondiční pobyty,sportovní soustředění.
 2. Umístění a dostupnost objektu
  Penzion je téměř samostatně stojící uprostřed luk a polí v typicky podhorské vesnici Kuklík. K penzionu vede zpevněná komunikace,která se v zimě udržuje pluhováním.
 3. Vybavení objektu
  Penzion poskytuje ubytování se snídaní,polo či plnou penzí v 15 pokojích a restaurační služby.Je možné využít nekuřáckou jídelnu(cca 45 míst),posezení v baru( cca 30 míst- možnost kouření),od jara do podzimu posezení na venkovní zahrádce( cca 30míst).
 4. Pokoje
  pokoje jsou 2,3,4-lůžkové se soc.zařízením,Tv a rádiem.5 pokojů je v přízemí,10 pokojů je v podkroví(obložené dřevem). Celková kapacita je 45 lůžek.
 5. Služby
  Kromě ubytování a stravování mohou hosté využít tenisové hřiště s umělým povrchem,elek.šipky,stolní fotbal,stolní tenis,venkovní zahradní bazén,velká trampolína dětské hřiště a ohniště.Možnost zapůjčení dalších sportovních potřeb.
 6. Parkování
  Parkování zdarma před budovou penzionu.
 7. Stravování
  Pro ubytované hosty možnost ubytování se snídaní,polopenzí a plnou penzí.Možnost restauračního stravování.Pro větší kupiny nabízíme rožnění selete či vepřové kýty.
 8. Letní aktivity
  Pěší turistika,cykloturistika,lezení po skalách,tenis,volejbal,nohejbal,rybaření,památky UNESCO-Zelená hora,Třebíč,Litomyšl a ostatní vlastivědné zajímavosti v okolí.
 9. Zimní aktivity
  Běžecké i sjezdové lyžování,turistika.
 10. Celoroční aktivity
  Českomoravská vysočina- Žďárské vrchy -je krásná v každém ročním období,záleží jenom na každém z nás,co od vysočiny očekává a zda si to v ní umí nalézt.
 11. Doplňující informace o ubytování a cenách
  V penzionu Kukla nabízíme ubytování již od roku 1990,takže v tomto oboru už nejsme žádní nováčci a za tuto dobu už jsme získali určité zkušenosti.Jsme členy združení -Svaz venkovské turistiky a Cyklisté vítáni.
Zobrazit polohu na Mapy.cz
GPS: 49°37'15.24”N 16°7'8.15”E
telefon :+420 566 664 714
mobil :+420 604 856 539
web : http://www.penzionkukla.cz
\\\"kukla\\\"=\\\"ubytování\\\ kuklík, ubytování www.vysočina-ubytování kuklík penzion KUKLA v Kuklíku u Nového Města na Moravě ubytování na vyso penzion kukla v kuklíku vysočina kuklík hotel kukla kuklík pension kuklík rekreační zař% kukla kuklík penzion v kuklíku vyso%C penzinon detske hriste polopenze diskuze ubytování Kukla chata kuklík,morava Penzion Kukla 566664714 pension kukla morava penzion kukla kuklík kuklík penzion kukla kuklík ubytován ubytování kuklík penzion na Kuklíku ubytování Kuklík, Kukla penzion vysočina diskuse penzion kulík penzion kuklínek Kuklík penzion Kukla - Kuklík na moravě ˇždarskévrchy.cz ubytování 10 pokojů Vysočina