Penzion Alma

na Penziony.cz
od roku 2010
Popice 93, Znojmo
Kapacita: 20 osob
Cena: 500 - 600 Kč
min. delka 2 dnyUbytování v rodinném penzionu na krásném a klidném místě v těsné blízkosti Národního parku Podyjí a města Znojma na okraji vesničky Popice. Výborná dostupnost do královského města Znojmo a krásná příroda Národního parku Podyjí Vám nabízí mnoho možností kulturního i sportovního vyžití a zároveň se nemusíte vzdávat klidného ubytování a odpočinku v přírodě. Samotný penzion je obklopen bezmála tříhektarovým územím, kde jako hosté penzionu máte možnost vycházek. Park je udržován a vypásán ovečkami plemene suffolk chovanými podle zásad welfare volně žijících zvířat.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází na okraji obce a je dostupný po běžné komunikaci. Ve Znojmě směr na Wien, ihned za mostem přes Dyji odbočit doprava na Retz, Hnanice, Šatov. Za městem na druhé odbočit doprava směr Popice. Penzion ALMA jsou první tři domy na okraji vesnice na levé straně.

Vybavení objektu

Pro vaření jsou k dispozici kuchyňky, každá budova má své vlastní parkoviště v uzavřeném areálu (neparkujete na ulici). Pro posezení je velká společenská místnost a východem na terasu s pergolou, k venkovnímu vaření - gril, udírna a ohniště. Pro vnitřní pohybové aktivity - fitness + sauna, pro venkovní - hřiště na petanque, badminton apod. K penzionu patří i chov ovcí a vlastní park s možností vycházek, také vinný sklep, přímo v penzionu jsou vinotéky s nabídkou místních vín.

Pokoje

Ubytování je v apartmánech, každý apartmán má svoji koupelnu s WC (rodinný apartmán - pokoje č. 1,2 mají společnou koupelnu), ledničku nebo chladničku. Ubytování je ve dvou budovách: budova 1 - pokoje č. 1+2,3,4 jsou s TV, plovoucí podlaha. Budova 2 - pokoje č. 5,6,7,8 - TV ve společenské místnosti, koberce.

Služby

Úschova kol, zapůjčení kol Zapůjčení a prodej map Možnost umytí kol Možnost vyprání a sušení prádla Zajištění vín k posezení v penzionu Zajištění degustace ve vinném sklípku

Parkování

Parkování v areálu penzionu na vlastních parkovištích.

Stravování

Kuchyňky pro vlastní vaření s možností uskladnění potravin.

Letní aktivity

Koupání: Znojemské koupaliště Koupaliště Únanov Vranovská přehrada Termální lázně Laa an der Thaya Historie: Hrad Znojmo Znojemská rotunda Loucký klášter Znojmo Znojemské podzemí Jihomoravské muzeum ve Znojmě Hrad Bítov Hrad Cornštejn Hrad Hardegg Zámek Vranov nad Dyjí Zámek Uherčice Zámek Jevišovice Zámek Jaroměřice nad Rokytnou Zámek Třebíč Zámek Náměšť nad Oslavou Zámek Telč Zámek Lednice Zámek Valtice Zámek Mikulov Slovanská epopej Moravský Krumlov Vodní mlýn Slup Pěchotní srub Šatov Železná opona Čížov Kultura: Vranovské léto Hudební festival Znojmo Vinobraní

Celoroční aktivity

Cykloturistika a pěší turistika: Národní park Podyjí Dolní Podyjí Retz a okolí - Retzer LandWeinviertel Rakouské vinné stezky Koupání: Termální lázně Laa an der Thaya Nakupování: Znojmo Freeport Hatě

Doplňující informace o ubytování a cenách

Vzdálenosti: Seasfeldův kámen 3 km, Vinice Šobes 6 km, Králův stolec 10 km, Freeport Hatě 13 km, Znojmo historická část 10 km, Vranovská přehrada pláž 29 km (na kole 22 km), Vinné sklípky Nový Šaldorf 3 km, Retz 11 km, Vinařská oblast Weinviertel – Horní Rakousko 13km, Cyklostezka podél Dunaje – Tulln Rakousko 65 km, Vídeň 84 km, Brno 68 km, Bratislava160 km, Praha 208 km.

Celoroční ceny

Letní sezóna

Dospělí: 2 - 6 nocí (obsazený dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj): 550,- Kč/osobu a noc
Děti (3-14 let): 350 Kč/noc
Dospělí: 7 a více nocí (obsazený dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj): 500,- Kč/osobu
Děti (3-14 let): 300 Kč/noc

Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko.
Dětská postýlka - jednorázový poplatek 100 Kč.

Zimní sezóna

Dospělí: 2 - 6 nocí (obsazený dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj): 600,- Kč/osobu a noc
Děti (3-14 let): 400 Kč/noc
Dospělí: 7 a více nocí (obsazený dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj): 550,- Kč/osobu
Děti (3-14 let): 350 Kč/noc

Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko.
Dětská postýlka - jednorázový poplatek 100 Kč.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ubytování je v apartmánech, každý apartmán má svoji koupelnu s WC (rodinný apartmán - pokoje č. 1,2 mají společnou koupelnu), ledničku nebo chladničku. Ubytování je ve dvou budovách: budova 1 - pokoje č. 1+2,3,4 jsou s TV, budova 2 - pokoje č. 5,6,7,8 - TV ve společenské místnosti. Pro vaření jsou k dispozici kuchyňky, každá budova má své vlastní parkoviště v uzavřeném areálu (neparkujete na ulici). Pro posezení je velká společenská místnost a východem na terasu s pergolou, k venkovnímu vaření - gril, udírna a ohniště. Pro vnitřní pohybové aktivity - fitness + sauna, pro venkovní - hřiště na petanque, badminton apod.
K penzionu patří i chov ovcí a vlastní park s možností vycházek, také vinný sklep, přímo v penzionu jsou vinotéky s nabídkou místních vín.


Kontakt Penzion Alma Penzion Alma levné ubytování Znojmo kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti