Hotel Morava

Horní náměstí 258/16, Znojmo
Kapacita: 32 osob
Cena: 800 - 2000 Kč
min. delka 1 denHotel Morava je nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel, dokončený v dubnu 2008. Hotel Morava se nachází v samém srdci velmi cenné historicky chráněné městské památkové rezervace Znojmo, v blízkosti hlavní mezinárodní trasy Praha-Brno-Vídeň.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel Morava se nachází v samém srdci velmi cenné historicky chráněné městské památkové rezervace Znojmo, v blízkosti hlavní mezinárodní trasy Praha-Brno-Vídeň. V blízkosti hotelu se nachází turistické a cyklistické stezky do blízkého Národního parku Podyjí. V přímé blízkosti hotelu se nachází vstup do znojemského podzemí, jehož chodby měří přes 26 km. pouze pod hranicemi města a v některých místech se nachází až čtyři patra nad sebou. Jen několik okamžiků chůze od hotelu se nachází řada dalších památek v čele s Rotundou sv. Kateřiny a Znojemským hradem. V hotelu Morava rádi přivítáme rodinou klientelu stejně jako i firemní turistiku. Zajistíme Vám široký sortiment služeb a možností vyžití.

Vybavení objektu

V přízemí hotelu se nachází restaurace, která je otevřena denně mimo neděle a nabízí velký výběr jídel a specialit české a moravské kuchyně. Kapacita restaurace je 50 míst. V letních měsících mohou naši zákazníci využít letní zahrádky s kapacitou až 100 míst. Pořádání firemních akcí, svatebních hostin, rautů a dalších oslav Vám rádi zajistíme v hotelovém salonku, který má kapacitu 40 míst. K jídlu pití i posezení můžete využít vinný sklípek, ve kterém Vám nabídneme teplé i studené občerstvení, řízené ochutnávky vín s možností odborného výkladu a živé hudby. Kapacita sklípku je 40 míst. Součástí hotelu je i dámské, pánské a dětské kadeřnictví. Dále nabízíme výrobu studených výrobků dle Vaší objednávky pro společenské události, zajištění pořádání hostin a rautů i mimo restauraci (doma, ve sklípku apod.).

Pokoje

Existuje mnoho důvodů proč se ubytovat v hotelu Morava. Jmenujme například: nejlepší poloha v historickém centru města : výhodná cena : bezdrátový internet na většině pokojů zdarma : snídaně formou švédských stolů : příjemné prostředí rodinného hotelu, které Vám velký hotel nenabídne Svou polohou v srdci velmi cenné historicky chráněné městské památkové rezervace Znojmo je hotel Morava nejlépe situovaným hotelem ve Znojmě. K dispozici jsou komfortní, nově zrekonstruované 2 až 4 lůžkové pokoje, které Vám nabídnou nejvyšší komfort a pohodlí. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou,toaletou a fénem, předsíňkou, minibarem a TV.Většina pokojů je vybavena bezdrátovým internetem. Ubytujte se v hotelu kde roku 1723 spal sám císař Karel VI. Nabízíme Vám dva apartmány Anna a Amálie, vybavené historickým nábytkem, ve kterých na Vás dýchne atmosféra první poloviny 20. století. Hotel má bezbariérový přístup a nabízí také 1 bezbariérový pokoj. Součástí hotelu je restaurace, hotelový salonek, vinný sklípek a kadeřnictví. Parkovat můžete přímo před hotelem.

Služby

Hostům nabízíme: - ubytování v hotelu Morava - hotelovou restauraci - letní zahrádku s kapacitou 100 míst - hotelový salonek pro 40 osob - vinný sklípek pro 40 osob - ochutnávku vín s možností odborného výkladu - zajištění živé hudby (cimbál,harmonika apod.) - orientální tance podané turecko-bulharskou tanečnicí - hotelové kadeřnictví - úschovu kol a motocyklů - zajištění zapůjčení kol - školící prostory pro firemní akce - zajištění prohlídek kulturních památek - catering dle přání zákazníka i mimo hotelové prostory Kalendář společenských akcí hotelu Morava: Setkání harmonikářů - únor,červen,říjen,prosinec Fašank, pochovávání basy – únor Pálení čarodějnic – 30. dubna Kulturní program Znojemské vinobraní – září Na Martina křtění vína - listopad

Parkování

Parkování je možné před hotelem na náměstí, kde se nachází placené parkoviště.Volné parkování je od 17 hodin do 8 hodin ráno. V době placeného parkování hotel zajišťuje parkování svých hostů v hotelovém dvoře zcela zdarma.

Stravování

Hotelová restaurace s kapacitou 50 míst a provozní dobou každý den mimo neděle od 9 do 22 hodin Vám nabízí příjemné prostředí a široký výběr moravských specialit připravovaných tradičním způsobem.V letních měsících je k dispozici letní zahrádka s kapacitou až 100 míst. V naší restauraci můžete platit stravenkami i platebními kartami MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron, American Express, JCB a Diners Club. Prostory naší restaurace Vám rádi nabídneme pro pořádání firemních či rodinných akcí a veškerých oslav. Nabídka denního menu: výběr ze tří hlavních jídel, cena 50 - 70.- Kč. Velký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů, teplých nápojů. Znojemská vína z Agrodružstva Nový Šaldorf - Modré sklepy. Čepujeme Plzeňský Prazdroj - sudový i lahvový, nealkoholické pivo.

Celoroční aktivity

Firemní akce Hotel Morava je vynikající volbou pro pořádání firemních akcí pro menší a střední firmy. Nabízíme optimální prostory pro konference, semináře, obchodní jednání či sympozia,školení či teambuildingové akce. Naše konferenční místnost s kapacitou 40 míst Vám nabídne veškeré pohodlí a zázemí. Prostory Vám technicky vybavíme dle Vašich představ a požadavků,vše spojené se zajištěním semináře či konference můžete nechat zcela na nás. Pro přestávky mezi jednáním zajistíme bohaté občerstvení, po jednání můžete vybírat z nabídky naší kuchyně. Pokud je součástí Vaší akce stravování a ubytování v našem hotelu,veškeré prostory pro Vaše jednání Vám poskytneme zcela zdarma! Rádi pro vás zajistíme jakýkoliv program – např. večere ve vinném sklípku s ochutnávkou vín. Jsme také schopni vám vytvořit kompletní náplň vašeho volného času v době vašeho ubytování u nás. Rozhodně se na nás nebojte obrátit! Svatby a oslavy Svatba je nejradostnějším zážitkem v životě každého páru.Výběr místa pro její pořádání je tedy velmi důležitý. Svojí vzdáleností jen několik set metrů od obřadní místnosti je hotel Morava ideálním místem. Pro Vaši svatbu či jakoukoli jinou událost Vám můžeme nabídnout prostory našeho salonku s kapacitou 40 míst. Vaší svatbě jsme schopni vyjít maximálně vstříc, můžeme pro Vás zamluvit celý hotel nebo uspořádat svatbu v hotelové restauraci. Svatební apartmá se snídaní pro novomanžele, salonek či restauraci Vám nabídneme jako dar zcela zdarma! Vaši svatbu jsme schopni kompletně zorganizovat od jídla a pití až po hudbu a výzdobu. Nebojte se Nás oslovit s jakýmkoli přáním!

Doplňující informace o ubytování a cenách

Firemní akce Hotel Morava je vynikající volbou pro pořádání firemních akcí pro menší a střední firmy. Nabízíme optimální prostory pro konference, semináře, obchodní jednání či sympozia,školení či teambuildingové akce. Naše konferenční místnost s kapacitou 40 míst Vám nabídne veškeré pohodlí a zázemí. Prostory Vám technicky vybavíme dle Vašich představ a požadavků,vše spojené se zajištěním semináře či konference můžete nechat zcela na nás. Pro přestávky mezi jednáním zajistíme bohaté občerstvení, po jednání můžete vybírat z nabídky naší kuchyně. Pokud je součástí Vaší akce stravování a ubytování v našem hotelu,veškeré prostory pro Vaše jednání Vám poskytneme zcela zdarma! Rádi pro vás zajistíme jakýkoliv program – např. večere ve vinném sklípku s ochutnávkou vín. Jsme také schopni vám vytvořit kompletní náplň vašeho volného času v době vašeho ubytování u nás. Rozhodně se na nás nebojte obrátit! Svatby a oslavy Svatba je nejradostnějším zážitkem v životě každého páru.Výběr místa pro její pořádání je tedy velmi důležitý. Svojí vzdáleností jen několik set metrů od obřadní místnosti je hotel Morava ideálním místem. Pro Vaši svatbu či jakoukoli jinou událost Vám můžeme nabídnout prostory našeho salonku s kapacitou 40 míst. Vaší svatbě jsme schopni vyjít maximálně vstříc, můžeme pro Vás zamluvit celý hotel nebo uspořádat svatbu v hotelové restauraci. Svatební apartmá se snídaní pro novomanžele, salonek či restauraci Vám nabídneme jako dar zcela zdarma! Vaši svatbu jsme schopni kompletně zorganizovat od jídla a pití až po hudbu a výzdobu. Nebojte se Nás oslovit s jakýmkoli přáním! Vinný sklípek Přímo pod hotelem se nachází unikátní, dvoupatrový vinný sklípek, který Vám rádi nabídneme pro pořádání Vašich soukromých i firemních akcí. V prvním podzemním patře se nachází stylový sklípek s kapacitou 40 míst,v druhém podzemním patře je umístěn rozsáhlý archivní sklípek, kde pro Vás připravujeme mimo jiné možnost pronájmu soukromého boxu pro archivaci Vašich vín. Nabídneme Vám široký výběr vín od sudových, ročníkových, s přívlastkem až po vína archivní a to především z vinařských regionů jižní Moravy. Pro Vaši zábavu Vám rádi poskytneme: - řízenou degustaci vín s odborným výkladem - bohatý raut formou švédských stolů - široký výběr teplé kuchyně dle Vašich přání - zajištění hudby (cimbál, harmonika apod.) - ubytování

Letní sezóna

CENY UBYTOVÁNÍ V HLAVNÍ SEZÓNĚ (1.4. -31.10.)
1 osoba 800 Kč
2 osoby 1200 Kč
3 osoby 1600 Kč
4 osoby 2000 Kč
Dítě do 10 let 300 Kč

Mimo sezónu

CENY UBYTOVÁNÍ MIMO SEZÓNU (1.11. -31.3.)
1 osoba 700 Kč
2 osoby 1000 Kč
3 osoby 1300 Kč
4 osoby 1600 Kč
Dítě do 10 let 200 Kč

Slevy

Děti do 10 let.
Pokud u nás zůstanete alespoň 7 nocí, získáte slevu 10 %.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně ubytování je snídaně formou bufetu (švédských stolů).
Pokud u nás zůstanete alespoň 7 nocí, získáte slevu 10 %.
Rezervace je platná do 19:00 hod., váš případný pozdější příjezd nahlaste prosím předem.
V den příjezdu se můžete ubytovat kdykoliv po 13. hodině, v poslední den vašeho pobytu je nutné pokoj uvolnit do 10:00 hod.
V pokojích vám na vaši žádost můžeme také oddělit postele od sebe.
Zvířata 100.- / den.
Množstevní slevy a slevy po firemní zákazníky dohodou.


Kontakt Hotel Morava Hotel Morava levné ubytování Znojmo kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti