Hospůdka a Ubytování U Mitucha

Ženklava 131, Ženklava
Kapacita: 15 osob
Cena: 590 - 1890 Kč
min. delka 1 denJsme rodinný podnik založený počátkem roku 2018. Najdete nás v malé útulné vesnici Ženklava, která se nachází mezi Štramberkem a Veřovicemi. Nabízíme osvěžení pivem, sodovkou a dalšími nápoji. Nabídneme Vám rovněž i malé občerstvení. V případě potřeby se lze u nás ubytovat. Máme pro Vás 5 apartmánů, které můžete využít na Vašem výletě či služební cestě. Součástí budovy hospůdky je i pošta Partner.

Umístění a dostupnost objektu

Objekt se nachází v malé vesnici Ženklava, která je 600let stará. Blízko se nachází obchod, úřad, pošta a autobusová zastávka.

Vybavení objektu

V objektu se nachází Hospůdka a pošta Partner.

Pokoje

Nabízíme Vám ubytování v soukromí, které tvoří 5 apartmánů s maximální kapacitou pro 15 osob. V přízemí se nachází dvojlůžkový apartmán a dvojlůžkový apartmán s terasou. V prvním patře nalezneme 2 apartmány pro 3 osoby s přistýlkou a 1 apartmán pro 4 osoby s přistýlkou. Apartmány jsou velké a prostorné. Nachází se tam ložnice společná místnost která obsahuje spací část, Kuchyňský kout a jídelní stůl. Na každém apartmá je samostatná sociálka.

Parkování

Parkování přímo u objektu.

Stravování

Stravování dle dohody.

Celoroční aktivity

Našich pár typů kam na výlet okolo Ženklavy. - Hrad Štramberk - můžete navštívit Štramberskou trůbu a ochutnat Štramberké uši nebo se podívat na jeskyni Šipka. Taky bych zavítala do pivních koupelí. - technické muzeum Tatra v Kopřivnici - auto moto muzeum Tatra Kopřivnice - Zdeněk Burian museum Kopřivnice - rodný dům Sigmunda Freuda Příbor - hrad Hukvaldy - valašské muzeum Rožnov Pod Radhoštěm -

Celoroční ceny

Dvoulůžkový apartmá 950,-kč /apartmá

Dvoulůžkový apartmá při obsazení 1 osobou 590,-kč/apartmá

Třílůžkový apartmá s přistýlkou 1.490,-kč/apartmá

Čtyřlůžkový apartmá s přistýlkou 1.890,-kč/apartmá


Ubytování můžete rezervovat na tel. 602 156 663

Letní sezóna

V létě můžete pěšky nebo na kole dojet přes krásný lesík do Štramberka na Libotín, kde je krásná příroda se studánkou a koupalištěm. Taky si tam můžete zahrat minigolf, tennis nebo fotbal. Kdo by raději uvítal tobogán pro děti tak bych zvolila koupaliště v Kopřivnici. Kde mají také minigolf, beach volejbal nebo diskgolf. Kdo má rád přehrady je možnost zajet si do Kopřivnice - Lubina kde je možnost koupání, chytání ryb nebo se jen projít v příjemném prostředí.

Ceny stravování

Snídaně dle domluvy.


Kontakt Hospůdka a Ubytování U Mitucha Hospůdka a Ubytování U Mitucha levné ubytování Ženklava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti