Penzion Olga

na Penziony.cz
od roku 2010
Husova 223, Železnice
Kapacita: 12 osob
Cena: 300 - 300 Kč
min. delka 1 denLázeňské městečko Železnice patří do oblasti Českého ráje, jedné z nejznámějších turistických oblastí České republiky. Železnice leží asi 6 km severovýchodně od Jičína. Rozkládá se v malebné zvlněné krajině pod horou Tábor na severu a Zebínem na jihu. Pro své mimořádné kulturní památky byla Železnice v roce 1990 prohlášena Městskou památkovou zónou.

Umístění a dostupnost objektu

Privát Olga je umístěn v klidném prostředí na kraji obce s výhledem na lesy a louky a je také ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Objekt se nachází v zahradě rodinného domku v dostatečné vzdálenosti od silnice 1. tř. Jičín -> Lomnice nad Popelkou -> Semily. Příjezd k objektu je po dobře udržované, asfaltové, místní komunikaci.

Vybavení objektu

Zděný dům standartně vybavený (topení elektřinou či plynem, vaření taktéž). Dostatek teplé vody na mytí, pitná voda vynikající kvality z místní studny (pravidelně testováno). Krásná zahrada, posezení, bazén. Možnost sportovního vyžití (stolní tenis, šipky, badminton). Čtyři apartmánové pokoje s vlastním kuchyňským a sociálním zázemím. Z pokojů je přístup do zahrady, kde je bazén, možnost posezení pod pergolou, zahradní gril, lavičková houpačka, stolní tenis a šipky.

Pokoje

Každý pokoj má vlastní kuchyňský kout, vybavený ledničkou, elektrickým vařičem nebo plynovým sporákem, mikrovlnou troubou a varnou konvicí a dostatkem nádobí. Taktéž jídelní kout, popř. posezení (křesla, konferenční stolek). Každý pokoj má vlastní WC a sprchový kout (popř. vanu). Pokoje: 1x dvoulůžkový; 2x třílůžkový (1x s možností přistýlky); 1x čtyřlůžkový.

Služby

Ubytování s možností vlastního vaření.

Parkování

Na vyhrazeném místě v uzavřeném objektu.

Stravování

Možnost vlastního vaření. Několik restaurací v okolí, kam je možno dojít pěšky (vzdálenost od 3 do 10 minut chůze), další restaurace ve vzdálenějším okolí, kam je možno dojet na kole či autem.

Letní aktivity

Koupání - v bazénu přímo na pensionu, nebo v Jičíně, kde je velký sportovní areál, popř. v přírodních koupalištích v okolí; Lezení - v Prachovských skalách - po dohodě můžeme zajistit horského vůdce; Cykloturistika - tipy na výlety na místě; Pěší výlety - tipy na místě; Návštěva Jičína, historických objektů (Humprecht, Kost,...), muzeí - tipy na místě.

Zimní aktivity

Romantické procházky zimními skalami; Sjezdové lyžování na nedalekém Táboře, upravované běžecké tratě tamtéž.

Celoroční aktivity

Vycházky do překrásného okolí Českého ráje; Sportovní a relaxační vyžití ve sportovním areálu v Jičíně (vzd. 5 km).

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ubytování domácích mazlíčků je možné po dohodě s majitelkou objektu.

Celoroční ceny

Osoba / noc: 300 Kč
Dítě do 12 let / noc: 200 Kč
Dítě do 3 let (bez nároku na vlastní lůžko): zdarma

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena již zahrnuje rekreační poplatek odváděný obci ve výši 14,- Kč / osobu / den.
Ubytování domácích mazlíčků je možné po dohodě s majitelkou objektu.


Kontakt Penzion Olga Penzion Olga levné ubytování Železnice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti