Rekreační středisko Tři Studně – Relax

Revoluční 1886/62, Žďár nad Sázavou
Kapacita: 10 osob osob
KcAreál RELAX Tři studně leží v lesnatém prostředí asi 12 km od Žďáru nad Sázavou. V místě je řada rekreačních objektů a také rekreační rybník.Ubytování je v luxusních **** srubech pro 4-5 osob s kompletně vybaveným kuchyňským koutem (vč. plyn.sporáku, lednice, myčky nádobí), obývacím pokojem (televize, rádio), ložnicí, sociálním zařízením a venkovní terasou se zahradním nábytkem.Celý areál s venkovním ohništěm, sportovištěm pro míčové hry a parkovištěm je oplocen.Vhodné pro klidnou, sportovně-aktivní dovolenou celých rodin.Okolí :

Významným rekreačním obdobím oblasti Českomoravské vysočiny je zima. Každým rokem zde probíhají tradiční lyžařské závody. Rekreační středisko Relax Tři studně leží pod jižními svahy Žďárských vrchů v nadmořské výšce 729m.Vhodné klimatické podmínky spolu s poměrně dobrou základnou služeb pro turisty vytvářejí příznivé předpoklady pro lyžování (okolí areálu protíná množství profesionálně upravovaných turistických lyžařských tratí, sjezdařům dobře slouží několik lyžařských vleků v okolí), turistiku, cykloturistiku, koupání a horolezectví.

Areál RELAX Tři studně leží v lesnatém prostředí asi 12 km od Žďáru nad Sázavou. V místě je řada rekreačních objektů a také rekreační rybník.Tipy na výlet :

Aquapark Jihlava, Zoo Jihlava, Hrad Pernštejn, Devět skal, Zámek Žďár nad Sázavou, atd.


Kontakt Rekreační středisko Tři Studně - Relax Rekreační středisko Tři Studně – Relax levné ubytování Žďár nad Sázavou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti