Penzion Jelen

Zámecká 250, Vranov nad Dyjí
Kapacita: 23 + 5 osob
Cena: 700 - 2000 Kč
min. delka 1 denRodinný penzion Jelen *** s komorní přátelskou atmosférou a bezpečným prostředím pro pobyty s malými dětmi. Ubytování v apartmánech ve stylu retro s výhledem na zámek Vranov nad Dyjí. Prostorná zahrada, bohaté dětské i sportovní vybavení. WiFi, parkování v areálu penzionu, úschovna kol. Vranovská přehrada i Národní park Podyjí na dosah.

Umístění a dostupnost objektu

Máme pro Vás připraveno komfortní stylové ubytování s výhledem na Vranovský zámek přímo z oken Vašeho pokoje či zahrady penzionu i výbornou výchozí polohu pro Vaše plánované aktivity - cyklovýlety i turistické vycházky do přírody (Národní park Podyjí), výlety za poznáním (hrady a zámky podél řeky Dyje, historické město Znojmo, památky Unesco Telč, Třebíč a Lednicko-Valtický areál) - či odpočinkový relax (Vranovská přehrada, termální lázně Laa an der Thaya). Penzion je velmi dobře dosažitelný nejen vlastním autem, ale i pravidelnými autobusovými linkami. V místě je dětský, praktický i zubní lékař, lékárna, pošta a bankomat. V bezprostřední blízkosti penzionu (vzdálenost 3 - 10 minut pohodlné chůze) je Vám k dispozici několik restaurací a obchody s potravinami.

Vybavení objektu

Třípodlažní vilu z r. 1927 jsme při nedávné kompletní rekonstrukci rozčlenili na různě dispozičně řešená studia a apartmány. Studia v přízemí si oblíbili naši hosté napříč věkovými kategoriemi. Na dovolené nebo víkendu ve dvou uvítáte pohodové ubytování s blízkým zahradním posezením před okny Vašeho pokoje. Nechce se Vaše dítko hnout z pískoviště? Nevadí, v přízemí máte vše pod kontrolou. Že Vás občas tu a tam píchne či pobolívá? Pak určitě oceníte ubytování bez zbytečných schodů. Apartmány s jednou či dvěma ložnicemi nabízejí dostatek prostoru i pro početnou rodinnou výpravu. Přesvědčíme Vás, že dovolená s dětmi, psem a babičkou u nás přestane být Vaší noční můrou. Ubytování v interiérech s nádechem dobové atmosféry a prvky původního zařízení vily Vám připomene staré české filmy z dob první republiky. Nostalgické retro samozřejmě doplňuje patřičné soudobé vybavení: SAT TV , připojení kabelem i WiFi, bezpečnostní schránka, minikuchyňka, lednice, mikrovlnná trouba, elektrická varná konvice i suroviny pro přípravu kávy a čaje Vás čekají na každém pokoji bez ohledu na to, zda se jedná o dvoulůžkové studio či prostorný apartmán.

Pokoje

Ubytování s různým dispozičním řešením Vám dává možnost vybrat si právě takový prostor, jaký Vašim představám a potřebám nejlépe vyhovuje. Ve většině pokojů můžeme navíc doplnit počet lůžek umístěním pohodlné přistýlky.

Služby

Vybavení a služby pro příjemné rodinné ubytování: prostorná zahrada se vzrostlou zelení pro odpočinek a relax v soukromí, posezení s výhledem na siluetu zámku Vranov nad Dyjí, půjčovna a úschovna kol (k dispozici cyklotrasy a cyklomapy NP Podyjí - Thayatal), děti vítány - dovolená s dětmi má u nás zelenou, vinotéka se zásobami lahodného znojemského vína, WiFi zdarma v prostorách přízemí, 1. patra a zahrady, připojení kabelem zdarma ve všech pokojích, zapůjčení DVD s českými filmy a pohádkami

Parkování

Parkování v uzavřeném areálu penzionu - pro naše hosty samozřejmě zdarma

Stravování

Vzhledem k tomu, že všechna naše studia i apartmány mají ve svém vybavení kompletně zařízené minikuchyňky, nepodáváme v prostorách našeho penzionu klasické servírované snídaně. Pro naše hosty máme připraveny dvě varianty snídaňových balíčků, které Vám přichystáme přímo na pokoj. Pro Vaše stravování během dne je k dispozici několik restaurací v bezprostřední blízkosti penzionu ( 3 – 10 minut chůze). Bude-li Vám lépe vyhovovat příprava vlastními silami, potřebné vybavení naleznete ve Vašem pokoji či apartmánu. Večery u nás Vám jistě zpříjemní bohatá nabídka naší vinotéky, kde jsme soustředili zajímavá přívlastková vína ze znojemské vinařské podoblasti. Čerpáme z produkce dvou prestižních místních vinařství (Znovín Znojmo a Vinné sklepy Lechovice), kterou jsme doplnili o vína vyráběná tradiční metodou zpracování a několikaměsíčního zrání v dřevěných sudech (vinařství Jan Vaněk – Vrbovec). Těšit se můžete například na Ryzlink rýnský z proslulé šobeské vinice, víno z biohroznů Sauvignon - Lacerta Viridis, mnohonásobně oceněné Chardonnay či neodolatelný Dornfelder.

Letní aktivity

Koupání a vodní sporty – Vranovská přehrada, přírodní koupaliště Langau Rybolov – pstruhový i i mimopstruhový revír Dyje č. 13, 14 a 15, soukromé rybníky Jejkal

Celoroční aktivity

Cykloturistika a turistika - k dispozici řada značených cyklotras a turistických stezek v rámci Národního parku Podyjí a rakouského NP Thayatal - turistické mapy a cyklomapy k zapůjčení i prodeji na recepci penzionu. Termální lázně - relaxační areál Thayatalbad Raabs, termální lázně Laa an der Thaya

Celoroční ceny

Přistýlka - 200,- Kč / noc
Dětská přistýlka / postýlka - 100,- Kč / noc
Pobyt se psem - 100,- Kč / noc

Letní sezóna

Preferujeme týdenní pobyty s příjezdem a odjezdem v sobotu.

Mimo sezónu

Ceny při pobytu delším než 2 noci - sleva 10% ze základních cen

Ceny stravování

Snídaňový minibar - 100,- Kč / osoba / noc

Slevy

Děti do 10 let ubytované společně s rodiči zdarma


Kontakt Penzion Jelen Penzion Jelen levné ubytování Vranov nad Dyjí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti