Hotel Volareza

Vranov nad Dyjí - pláž, čp.329, Vranov nad Dyjí
Kapacita: 114 osob
Cena: 600 - 730 Kč
min. delka 3 dnyVolareza - hotel Vranov nabízí ubytování na břehu Vranovské přehrady v překrásné přírodě jižní Moravy. Svým zázemím a poskytovanými službami je vhodný pro rodinnou rekreaci, ozdravné a wellness pobyty.

Umístění a dostupnost objektu

Areál hotelu leží na břehu vranovské přehrady s pozvolným přístupem k vodě. autem: směr od Znojma po silnici č. 408 na Vranov nad Dyjí, před Vranovem v Lesné je odbočka na Šumnou, Štítary, po 1 km odbočíte vlevo na vranovskou pláž. Místo je označeno informační tabulí. Na rozcestích vždy vlevo a po 4 km přímo u vody je hotel. směr od Jihlavy po silnici č.E59 do Moravských Budějovic, Vranovské Vsi, Štítary a po 1 km odbočit vlevo na vranovskou pláž. Místo je označeno informační tabulí. bus:do Vranova nad Dyjí, odtud pěšky přes most na vranovskou pláž cca 3,5 km (od července do konce srpna lze využít dopravu rekreačním vláčkem až na vranovskou pláž) vlak: poslední stanice Znojmo, odtud busem do Vranova nad Dyjí

Vybavení objektu

Hotel je sezonní, s provozem duben až říjen v celkové kapacitě 114 lůžek. Nabízíme ubytování v nově rekonstruovaných pokojích. Celková skladba pokojů je 4 jednolůžkové, 52 dvoulůžkových a 2 třílůžkové pokoje s možností přistýlky. V ceně ubytování jsou i snídaně formou bufetu v hotelové jídelně. Hostům je k dispozici wellness centrum ( sauna s venkovním ochlazovacím bazénkem, infrasauna, vířivka,masáže, lymfoven, fitness, squash). Hotel má i nově rekonstruovanou dětskou hernu. K rekreačnímu odpočinku slouží adventure golf, stolní tenis, kulečník a ruské kuželky, hřiště s umělým povrchem na tenis, florbal a minikopanou, půjčovna kol a sportovních potřeb, pro děti i nově vybudované dětské hřiště. Pro aktivní sportovní vyžití je možné využít venkovní antuková hřiště na nohejbal a volejbal.Hotel se nachází na břehu Vranovské přehrady. Svým zázemím a poskytovanými službami je vhodný pro rodinnou rekreaci, ale také firemní, ozdravné a wellness pobyty.

Pokoje

Každý pokoj má vlastní WC a sprchu, předsíň s vestavěnou šatní skříní, LCD televizi se satelitním příjmem, telefon, trezor, chladničku, možnost připojení WIFI a balkon s výhledem na jezero s venkovním posezením. Všechny pokoje jsou orientovány jižním směrem a jsou nekuřácké, stejně jako prostory v hotelu. Dvanáct dvoulůžkových pokojů je možné v předsíňce propojit spojovacími dveřmi pro rodiny s malými dětmi.

Služby

Klientům je k dispozici wellness centrum ( sauna s venkovním ochlazovacím bazénkem, infrasauna, vířivka, masáže, lymfoven, fitness, squash) K rekreačnímu odpočinku slouží víceúčelové hřiště na tenis, florbal a minikopanou, adventure golf, volejbalové a nohejbalové hřiště, půjčovna kol, stolní tenis. Pro děti slouží moderní dětská herna a venkovní dětské hřiště.

Parkování

Odstavná plocha pro auta je u hotelu.

Stravování

V hotelu je hostům k dispozici jídelna ( 160 míst) a kavárna s venkovní zastřešenou pergolou ( 94 míst v kavárně a 60 míst pod pergolou). Pobyty jsou standardně poskytovány se snídaní, která je podávána bufetovým způsobem v jídelně hotelu. Pro klienty se zajištěnou plnou penzí jsou obědy a večeře podávány výběrem z denního menu s nabídkou tří jídel ( objednávky vždy den předem). Obědy a večeře je možné dokoupit i během pobytu - v kavárně a jídelně hotelu z nabídky hotových jídel a minutkové kuchyně. Jako doplnění naší nabídky pořádáme pravidelné řízené degustace moravských vín a večerní grilování v zastřešené pergole.

Letní aktivity

V letním období je možné, kromě vodních sportů, využít i značené turistické a cykloturistické trasy v přilehlém okolí Národního parku Podyjí, Znojemska i příhraničního Rakouska. Doporučujeme návštěvu barokního zámku ve Vranově nad Dyjí, gotického hradu v Bítově s úchvatným pohledem do širokého okolí z rozhledny " U Rumburaka" a zříceniny Cornštejn. V nedalekém Znojmě pak prohlídku historického města, Rotundy sv. Kateřiny a podzemí s délkou chodeb 26,5 km. Z výletů do okolí je to zámek s historickým náměstím v Telči nebo zámek v Jaroměřicích nad Rokytnou.

Celoroční aktivity

V recepci hotelu je možné si objednat balíčky wellness služeb s masážemi k pobytům, nebo přímo wellness pobyty s polopenzí.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pro děti organizujeme v rámci dětské animace různé soutěže, kvízy,sportovní odpoledne - s využitím venkovního hřiště s dětskými sestavami Vilík a Mája nebo nově rekonstruované dětské herny v hotelu. Pro ostatní hosty zajišťujeme vyhlídkovou plavbu lodí po Vranovské přehradě, návštěvu vodní elektrárny pod hrází přehrady a také procházku do Vranova nad Dyjí s prohlídkou nově rekonstruovaného gotického kostela, pocházejícího z 11.století, návštěvou keramické dílny a výzmaných pamětihodností Městyse.


Kontakt Hotel Volareza Hotel Volareza levné ubytování Vranov nad Dyjí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti