Country Saloon

8. května 35, Vranov nad Dyjí
Kapacita: 16 osob
Cena: 350 - 450 Kč
min. delka 1 denRestaurace a ubytování Country Saloon se nachází ve spodní části náměstí ve Vranově nad Dyjí. Z autobusové zastávky je vzdálen přibližně 100 metrů a je situován v táhlé pravotočivé zatáčce pod náměstím. Na přehradu se lze z Country Saloonu dostat pěšky (15 minut chůze) nebo autobusem (turistickým vláčkem) z náměstí.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytování je umístěno v centru obce (pošta, lékárna, autobus), avšak vnitřní členění objektu zabezpečuje klidný pobyt našich hostů.

Vybavení objektu

V objektu se nachází velké dětské hřiště, úschovna kol, billiard bar s příjemným posezení, ale i rozptýlení u fotbálku, kulečníku nebo šipek. K dispozici je také jukebox, příjemná barmanka a nepříjemný barman :-).

Pokoje

Ubytování je celoročně poskytováno ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s lednicí, WC, sprchou, TV + satelit a Wifi zdarma.

Služby

Vyhlášená a vyhledávaná kuchyně Country Saloonu poskytuje v příjemném prostředí stravu a pohoštění. Ubytovaným hostům, ale i dalším rekreantům je možno poskytnout pravidelné stravování formou snídaní nebo polopenze. V letních měsících je příjemné posezení na hotelové zahrádce, která je částečně zastřešená a zčásti je umístěna na volném prostranství s výhledem na zámek. Zajišťujeme také kompletní cateringové služby včetně rozvozu! Jsme také schopni naplánovat a zorganizovat celou akci, nebo oslavu a to i včetně zapůjčení inventáře.

Parkování

K dispozici je přímo před hotelem veřejné parkoviště.

Stravování

Naše kuchyně je vyhlášená nejenom tradičními jídly české a moravské kuchyně, ale i specialitami kuchyně světové. V sezónním letním období se jídla podávají též na zahrádce. Samozřejmostí je také nabídka kvalitních moravských vín.

Letní aktivity

V Červenci a Srpnu pořádáme každou středu Mexický večer s tanečkem a mexickou pochoutkou. Dnes tvoří Vranovská přehrada především vyhlášenou rekreační oblast (střediska Vranov nad Dyjí – Vranovská pláž, Lančovská zátoka, Chvalatice, Bítov – Kopaninky, Bítov – Horka). Údolní nádrž, tradičně nazývaná „Moravský Jadran“, patří mezi nejteplejší přehrady v republice. Rekreační střediska se koncentrují do okolí Vranova nad Dyjí, Bítova a Podhradí nad Dyjí.

Zimní aktivity

Je zde možnost nákupu v outletovém centru Freeport, který najdete kousek od Znojma.

Celoroční aktivity

Vranov nad Dyjí je turisticky nejnavštěvovanější lokalita jihomoravského kraje. Není se taky čemu divit, je zde mnoho zajímavých míst, historických památek, obklopuje nás krásná příroda Národního parku Podyjí, ale také Vranov a Vranovská přehrada skýtá mnoho možností kulturního vyžití.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pro menší i větší skupiny návštěvníků Vranova nad Dyjí můžeme například zajistit : Zájezdy - ubytování a stravování Školní výlety - cenově zvýhodněné, ubytování, stravování, balíčky na cestu Firemní akce, školení - školicí místnost a veškeré další zabezpečení Oslavy, svatby - hostinu, vinárnu a další komfortní služby Tradiční akce - Vranovské posvícení, silvestr...

Letní sezóna

Červen - září
1x Noc .... 450,-Kč se snídaní
2 a více nocí ..... 350,-Kč se snídaní
Děti od 5 - 15 let ..... 250,-Kč se snídaní
Pes za noc ..... 50,-Kč

Zimní sezóna

V zimním období je cena za ubytování pořád stejná a to 350,-Kč se snídaní bez ohledu na počet nocí.


Kontakt Country Saloon Country Saloon levné ubytování Vranov nad Dyjí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti