Penzion u Balkánce

na Penziony.cz
od roku 2018
J.Haly 1098, Vizovice
Kapacita: 15 osob
min. delka 1 denUbytování Vizovice - Penzion u Balkánce. Ubytování ve Vizovicích ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Na zahradě lze postavit stan v mini kempu.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion u Balkánce je umístěný v klidné části města, v zástavbě rodinných domů, vzdálený cca 500m od vlakového nádraží a cca 700m od autobusového nádraží a centra města. Do restaurace je to 5 minut chůze, do obchodu s potravinami 10min chůze a centrum města do 15 minut. Areál firmy Rudolf Jelínek, známého výrobce lihovin, kde se pořádají festivaly Masters of Rock a Trnkobraní je zdálen cca 500m u vlakového nádraží.

Vybavení objektu

Penzion nabízí plně vybavené pokoje jak pro odpočinek a spánek, tak s možností vlastního vaření, nebo pokoj s počítačem. K dispozici je sprcha, wc, wifi internet, TV v každém pokoji. Na zahradě je možnost ubytován ve stanu v mini kempu.

Pokoje

Pokoje jsou dvoulůžkové a čtyřlůžkové.

Služby

Základní služba ubytování.

Parkování

Možnost parkování pouze omezeného množství automobilů pro hosty penzionu. V kempu mají přednost hosté bez automobilu a nebo s vlastním zajištěným parkováním ve městě.

Stravování

Některé pokoje mají možnost vastní přípravy jídel. Restaurace je 5 min pěšky od penzionu. Centrum města a prodjeny s potravinami do 15min.

Letní aktivity

Festivaly Masters of Rock a Trnkobraní.

Celoroční aktivity

Turistika, ozdravné pobyty, poznávací pobyty, kultura, valašský kraj.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pro ubytování v období festivalů Masters of Rock a Trnkobraní je nutná předchozí rezervace.


Kontakt Penzion u Balkánce Penzion u Balkánce levné ubytování Vizovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti