Agrocentrum Ohrada

Vísky 100, Vísky
Kapacita: 40 osob
Cena: 400 - 570 Kč
min. delka 1 denUbytování na venkově, restaurace, 2 salonky, letní zahrádka, relaxační a rehabilitační centrum, krytý bazén, jízda na koni, půjčovna sport. vybavení, venkovní dětský koutek - vhodné i pro rodiny s dětmi.

Umístění a dostupnost objektu

Agrocentrum Ohrada Vísky se nachází v malebné moravské vesnici Vísky u Letovic. Našim hostům nabízíme především odpočinek a klid na vesnici v blízkosti lesů a přírody.

Vybavení objektu

ubytování: 15 pokojů (7 x 2L + 6 x 3L + 2 x 4L), kapacita 40 pevných lůžek + 6x přistýlka, restaurace (50 míst),2 víceúčelové salonky (20 a 50 míst, letní zahrádka, relaxační centrum - sauna, parní lázeň, whirlpool, krytý bazén, rehabilitační centrum - masáže, léč. koupele a zábaly, posilovna, půjčovna sport. vybavení, víceúčelová krytá hala, venkovní dětský koutek. Pro zájemce o jízdu na koni je k dispozici 5 provozních koní, zabýváme se rovněž chovem highland cattle.

Pokoje

každý pokoj má vlastní soc. zařízení + TV, některé pokoje jsou přizpůsobeny tělesně postiženým.

Služby

firemní akce: možnost zapůjčení techniky (flipchart, plátno, dataprojektor, wifi hotspot), relaxační centrum: sauna, parní lázeň, whirlpool, krytý bazén (4x9m), posilovna, rehabilitační centrum: masáže - celková, částečná, medová, lávové kameny, léč. koupele - uhličité, přísadové, podvodní masáž, léč. zábaly - parafín, rašelina, jízda na koni: vožení, výuka na venkovní jízdárně nebo v kryté hale, vyjížďky do terénu, půjčovna sport. vybavení: jízdní kola, míče, kolečkové brusle, stolní tenis, soft ball, ruské kuželky, petanque, lukostřelba, stolní fotbal, relaxační pobyty, turistika, cykloturistika, houbaření, chov highland cattle.

Parkování

možnost parkování zdarma přímo v areálu Agrocentra.

Stravování

stravování v nekuřácké restauraci s krbem - snídaně, polopenze, výběr z jídelního lístku, svatby, oslavy, firemní akce, možnost grilování

Letní aktivity

jízda na koni: vožení, výuka na venkovní jízdárně nebo v kryté hale, vyjížďky do terénu, půjčovna sport. vybavení: jízdní kola, míče, kolečkové brusle, stolní tenis, soft ball, ruské kuželky, petanque, lukostřelba,posilovna, relaxační pobyty, turistika, cykloturistika, houbaření.

Zimní aktivity

turistika, běžkaření.

Celoroční aktivity

relaxační centrum: sauna, parní lázeň, whirlpool, krytý bazén (4x9m), posilovna, rehabilitační centrum: masáže - celková, částečná, medová, lávové kameny, léč. koupele - uhličité, přísadové, podvodní masáž, léč. zábaly - parafín, rašelina, jízda na koni: vožení, výuka na venkovní jízdárně nebo v kryté hale, vyjížďky do terénu, půjčovna sport. vybavení: jízdní kola, míče, kolečkové brusle, stolní tenis, soft ball, ruské kuželky, petanque, lukostřelba, stolní fotbal, relaxační a romantické pobyty, turistika, cykloturistika, houbaření.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Tradiční akce: Domácí zabíjačka, Valentýn (únor), Hudební večery s grilovačkou (červenec-srpen), Hubertova jízda (říjen), Martinské hody (listopad), Silvestr (prosinec). Dárkové poukazy: relaxační centrum (sauna, pára, whirlpool), restaurace, rehabilitace, jízda na koni.

Letní sezóna

2L: 1.180,- Kč/pokoj se snídaní
3L: 1.680,- Kč/pokoj se snídaní
4L: 2.080,- Kč/pokoj se snídaní
1 osoba na 2L pokoji: 650,- Kč se snídaní
přistýlka: 400,- Kč se snídaní

Mimo sezónu

2L: 980,- Kč/pokoj se snídaní
3L: 1.440,- Kč/pokoj se snídaní
4L: 1.840,- Kč/pokoj se snídaní
1 osoba na 2L pokoji: 580,- Kč se snídaní
přistýlka: 380,- Kč se snídaní

Ceny stravování

snídaně je zahrnuta v ceně ubytování
polopenze (večeře): 130,- Kč/osoba
100,- Kč /dítě 2-10 let

Slevy

dítě 2-10 let sleva na ubytování -100,- Kč,
dítě 0-2 roky bez nároku na lůžko a stravu zdarma.

Doplňující informace o ubytování a cenách

pes malý (zvíře): 100,- Kč/den,
pes velký (zvíře): 150,- Kč/den.


Kontakt Agrocentrum Ohrada Agrocentrum Ohrada levné ubytování Vísky kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti