Restaurace a Ubytování Na hřišti

na Penziony.cz
od roku 2007
Vigantice 44, Vigantice
Kapacita: 35 osob
Cena: 180 - 250 Kč
min. delka 1 denRestaurace a ubytovna "Na hřišti" se nachází v areálu fotbalového hřiště, proto nabízí svým hostům v nočních hodinách absolutně klidné a tiché prostředí. Ubytovna prošla v roce 2007 kompletní rekonstrukcí.

Umístění a dostupnost objektu

Vigantice 44, Dostupnost autem, autobusem

Vybavení objektu

wifi, restaurace, zahrádka, dětské hřiště, fotbalové hřiště, umělá tráva, gril, udírna

Pokoje

Nabízíme 2, 3 , 4 , a 5 lůžkové pokoje

Služby

Mezi naše hlavní činnosti patří příprava cateringových služeb. Zde jsme schopní po konzultaci se zákazníkem připravit rodinné oslavy, zahradní párty, svatby a firemní akce. Vzhledem k tomu, že každý náš zákazník je pro nás výjimečný, snažíme se vždy vyhovět všem jeho přáním. Máme zkušenosti jak s malými oslavami do 20 osob, tak i s velkými akcemi pro 1000 a více osob. Při venkovních akcích jsme schopni pronajmout zahradní párty stany, pivní sety, podia, stage, nafukovací atrakce, stolní fotbálky, šipky, zahradní grily, výčepní zařízení a mnoho dalšího pro zpestření Vašeho dne.

Parkování

ano

Stravování

ano Mezi naše hlavní činnosti patří příprava cateringových služeb. Zde jsme schopní po konzultaci se zákazníkem připravit rodinné oslavy, zahradní párty, svatby a firemní akce. Vzhledem k tomu, že každý náš zákazník je pro nás výjimečný, snažíme se vždy vyhovět všem jeho přáním. Máme zkušenosti jak s malými oslavami do 20 osob, tak i s velkými akcemi pro 1000 a více osob. Při venkovních akcích jsme schopni pronajmout zahradní párty stany, pivní sety, podia, stage, nafukovací atrakce, stolní fotbálky, šipky, zahradní grily, výčepní zařízení a mnoho dalšího pro zpestření Vašeho dne.

Letní aktivity

koupání, turistika

Zimní aktivity

lyžování, wellness

Celoroční aktivity

turistika,

Celoroční ceny

Cena osoba/noc méně než týden 145 Kč
Cena osoba/noc déle než týden 120 Kč
Cena osoba/noc déle než měsíc 80 Kč


Kontakt Restaurace a Ubytování Na hřišti Restaurace a Ubytování Na hřišti levné ubytování Vigantice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti