Apartmány Velké Karlovice 814

Velké Karlovice 814, Velké Karlovice
Kapacita: 20 osob
Cena: 400 - 500 Kč
min. delka 1 denNabízíme ubytování v 7mi komfortních, různě dispozičně řešených a kompletně vybavených apartmánech s vlastní koupelnou, kuchyňským koutem, LED-TV, Wi-Fi atd. Součástí domu je dětský koutek a čtecí koutek s knihovnou, dále samostatná velká společenskou místnost s posezením až pro 30 osob, krbem, TV/SAT, Wi-Fi, audio-soupravou, sociálním zázemím a kuchyní, dále uzamykatelnou úschovnou kol vč. boxů na sportovní vybavení, sušáky na sportovní obuv atd. Pro relaxaci je připravena relaxační část s finskou saunou pro 4 osoby, infrasaunou pro 3osoby, odpočívárnou, sprchou a WC.

Umístění a dostupnost objektu

Objekt umístěn v docházkové vzdálenosti do centra obce, u lyžařských vleků - 50m, u cyklostezsky - přímo před domem, běžkařských tras - přímo před domem, dostupný autem i v zimě, autobusem - zastávka 100m, vlakem - nádraží 400m.

Vybavení objektu

Sedm kompletně vybavených apartmánů, v typologii 1+kk až 3+kk. Každý s vlastním sociálním zázemím. Kuchyňským koutem. Posezením, jídelní sestavou. Vybaven TV, Wi-Fi, nádobím. V objektu dále: společenská místnost – společenská místnost pro 30 osoby s kuchyní, WC, krbem, TV/Sat, Wi-Fi, audio soupravou, stolní fotbal, šipky, stolní hry atd sauny – saunový svět s finskou saunou pro 4 osoby a infrasauna pro 3 osoby, WC, sprcha, relaxační kout dětský koutek – dětský koutek v podkroví apartmánů s hračkami pro naše nejmenší čtecí koutek – pohodlné křeslo s knihovnou v podkroví úschovna sportovních potřeb – uzamykatelné boxy na lyže a jiné sportovní náčiní, stojany na kola, sušáky na obuv

Pokoje

Apartmán 1 – pro 2 osoby, sestávající z obytného pokoje s manželskou postelí, sofa, kuchyňským koutem, jídelním koutem a koupelnou s WC. Možnost přistýlky. Apartmán 2 – pro 2 osoby, sestávající z obytného pokoje s manželskou postelí, sofa, kuchyňským koutem, jídelním koutem a koupelnou s WC. Možnost přistýlky. Apartmán 3 – pro 6-10 osob, sestávající z obytného pokoje se dvěma rozkládacími gauči, kuchyňským koutem, posezením, jídelním koutem, třech samostatných ložnic s manželskými postelemi, šatnou a dvou koupelen s WC. Apartmán 4 - 2 osoby, sestávající z obytného pokoje s manželskou postelí, sofa, kuchyňským koutem, jídelním koutem a koupelnou s WC. Možnost přistýlky. Apartmán 5 – 2 osoby, sestávající z obytného pokoje s manželskou postelí, kuchyňským koutem, posezením, sofa, jídelním koutem a koupelnou s WC. Možnost přistýlky. Apartmán 6 – 2 osoby, sestávající z obytného pokoje s manželskou postelí, sofa, kuchyňským koutem, jídelním koutem a koupelnou s WC. Možnost přistýlky. Apartmán 7 – 4 osoby, sestávající z obytného pokoje s manželskou postelí, kuchyňským koutem, posezením, jídelním koutem, a koupelnou s WC. (možnost rozšířit o samostatnou ložnicí s manželskou postelí)

Služby

Ubytování v apartmánech Každý, ze 7mi apartmánů nabídne svým hostům vlastní koupelnu, kuchyňský kout, jídelní sestavu, LED-TV/SAT, Wi-Fi připojení, relaxační posezení, pohodlné postele se zdravotními matracemi a mnoho dalšího vybavení, které je jinde nadstandardem. Ubytování je velmi vhodné pro jednotlivce, páry ale také pro rodiny s dětmi od kojenců pro teenagery. Na všechny tyto kategorie jsme připraveni. K zapůjčení máme připraveny také dětskou postýlku, ohrádku atd. Využití společenských částí pro různé účely Ve vedlejším samostatném objektu je hostům připravena k využití velká společenská místnost s kapacitou až 30 osob vybavená krbem, kuchyní a sociálním zázemím pro pořádání oslav a večírků popřípadě pro pořádání školení. Společenská místnost je vybavena veškerým audiovizuálním vybavení vč. projektoru pro pořádání různých akcí od nezávazného posezení, pořádání oslav až po firemní presentace. Posezení na zahradě, dětské hřiště Na uzavřené zahradě budete moci se svými blízkými využít rozsáhlého posezení, grilovat či jen tak relaxovat s výhledem na vrcholky okolních kopců. Děti budete mít bezpečně pod dohledem a můžete si užívat pohledem jejich hry při zdolávání průlezek, skluzavky, na houpačce, pískovišti nebo na velké bezpečné trampolíně. Relaxační část Je pro nás důležité jak své volné dny strávíte a jak se po pobytu u nás budete cítit a proto pro Vás připravili možnost využití finské sauny *, infrasauny *, kosmetických služeb **. Úschovnu vybavení, půjčovna sportovních potřeb Pro úschovu Vašeho sportovního vybavení je v rámci areálu připravena uzamykatelná úschovna sportovního vybavení kdy každý z apartmánů určenu svojí kójí pro uložení a uzamčení sportovního vybavení. V rámci úschovny jsou instalovány nejmodernější prvky pro sušení oblečení či bot cyklistických nebo lyžařských. V rámci našich služeb Vám můžeme poskytnou k zapůjčení hračky, sportovní vybavení* (kola, lyže, pálky pro ping-pong, badminton a vybavení pro míčové sporty). Soukromé parkoviště Vaše vozidla budou bezpečně umístěna na vlastním osvětleném parkovišti v uzamykatelném dvoře nebo přilehlém prostranství.

Parkování

Soukromé uzamykatelné osvětlené parkoviště

Letní aktivity

Cyklostezska Bečva Od pramenů Vsetínské Bečvy až po soutok s Moravou máte na 160 km možnost poznávat pamětihodnosti, přírodní krásy, lidové tradice i místní speciality Valašska, Moravské brány a Hané. Přímo u domu. Koupaliště Velké Karlovice Velký bazén, malý bazén, skluzavka, masážní trysky, perličky, vodní sloup, vodní ježek, sauna. Vzdálenost 1 Km. Bike park Kyčerka pro malé i velké Nechte se do kopce vytáhnout vlekem a užijte si jízdu z kopce po jedné ze tří tras v Bike parku Kyčerka. Vybrat si můžete modrou, červenou a černou trať, na nichž jsou vytvořeny různé zábavné prvky, lávky, zatáčky a skoky. Vzdálenost 2,5 Km. Karlovské muzeum Expozice ve dvou památkově chráněných domech z počátku 19. století dokumentují život lidí v tomto rázovitém koutu Valašska. Vzdálenost 1 Km. Wellness Vychutnejte si v Beskydech vodní radovánky po celý rok bez ohledu na počasí. Wellness ve Velkých Karlovicích nabízí možnost koupání v termálních bazénech se slanou vyhřívanou vodou a rozsáhlý saunový svět. Vzdáleno 7 Km. Výstaviště Floria Kroměříž - celoroční expozice a pořádání tematických výstav, partnerská organizace, možnost využití slev. Vzdálenost 90 Km. ZOO Zlín - Lešná ZOO Zlín je skutečně "živou zoologickou zahradou", která neustále přichází s novými nápady, expozicemi a také s kvalitnějšími službami pro návštěvníky. Vzdálenost 60 Km. Rozhledna Miloňová Nová dřevěná rozhledna u Velkých Karlovic na vrchu Miloňová (846 m.n.m) se tyčí do výšky 24 m a skýtá nádherné výhledy na Javorníky. Vzdálenost 7 Km. golf V srdci Moravskoslezských Beskyd, vyrostlo veřejné devítijamkové golfové hřiště s kvalitním zázemím a širokou škálou dalších služeb. Vzdálenost 7 Km.

Zimní aktivity

Lyžařské středisko u Bambuchů 3 vleky, uměle zasněžování, večerní lyžování. Partnerský areál přímo za domem, možnost využití slev! Přímo u domu. Lyžařské běžecké trasy ve Vsetínských vrších a Javornících Několik desítek strojově upravovaných tras pro rekreační běžkaře až po náročné sportovce. Přímo u domu. Ski areál Machůzky Dva vleky, uměle zasněžování, večerní lyžování - partnerský areál možnost využití slev. Vzdálenost 1 Km. Ski areál Kyčerka Několik vleků, uměle zasněžováno, dětské vleky. Vzdálenost 2,5 Km. Ski Karolinka Jeden vlek, uměle zasněžování, večerní lyžování. Vzdálenost 4 Km. Ski Centrum Kohútka Ve středisku se nachází velké množství sjezdových tratí nejen pro zdatné lyžaře, ale také pro začátečníky. Sedačková lanovka. Vzdálenost 13 Km. Karlovská 50 Závod na pomezí Beskyd a Javorníků startuje v malebných Velkých Karlovicích, které jsou známým centrem zimních sportů.

Celoroční ceny

Ceny v rozmězí 400 - 500 Kč za osobu v závislosti na platné akci v daném měsíci.

Slevy

Až 20% z ceníkových cen. Blíže na http://valachy-apartmany.cz/cs/dalsi-sluby/dalsiakce

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceník naleznete na http://valachy-apartmany.cz/cs/cenik


Kontakt Apartmány Velké Karlovice 814 Apartmány Velké Karlovice 814 levné ubytování Velké Karlovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti