ubytování Hrozínek

na Penziony.cz
od roku 2014
sklepní ul. Žerotínova č.217, Velké Bílovice
Kapacita: 12 osob
Cena: 300 - 450 KčVítáme Vás, v nově postaveném ubytování Hrozínek, ve vinařském městečku Velké Bílovice , na Jižní Moravě, v oblasti Lednicko- Valtického regionu a Pálavských vrchů.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytování je nově postaveno ve sklepní části obce zvané Belegrady, a to v klidné části ul. Žerotínova č.p. 217.V okolí je široká nabídka stravování, nabídka degustací a prodej vín, od místních vinařů.Dále bowling, tenisové kurty, dětské hřiště.

Vybavení objektu

Objekt se skládá ze 2 apartmánů, každý opatřen vlastním vchodem. Na přání klientů mohou být spojeny v jeden celek. Každý apartmán je vybaven sprchovým koutem+wc, kuchyň s lednicí, varnou deskou, mikrovl. troubou a nádobím.

Pokoje

Apartmán č.1 pro 4 osoby: velký pokoj 3x p. lůžko, + v menším pokojíčku 1x p. lůžko // Apartmán č.2 až pro 8osob: 2 pokoje, v každém z nich manželská postel + patrová postel . Při spojení apartmánů min. obsazenost 10 osob, max. 12osob

Parkování

4 parkovací místa, při větším počtu v okolí ubytování dle domluvy

Stravování

V okolí 200m občerstvení, pizzeria, restaurace

Letní aktivity

koupaní koupaliště Břeclav, Hodonín, Hustopeče, Aqualand , přírodní koupání Podivín

Celoroční aktivity

cykloturistika


Kontakt ubytování Hrozínek ubytování Hrozínek levné ubytování Velké Bílovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti