Apartmány nr. 59

na Penziony.cz
od roku 2019
České Hamry 59, Vejprty
Kapacita: 21 osob
Cena: 450 - 550 Kč
min. delka 2 dnyHledáte apartmány k pronájmu v dojezdové vzdálenosti do jednoho z největších zimních skiareálů v České republice? Vyhledáváte a rádi sjíždíte trailové trasy? Apartmány nr. 59 se nachází v obci České Hamry vzdálené 3km od Skiareálu Klínovec a jsou tedy výbornou volbou. Výborná dostupnost autem směrem z Karlových Varů či Chomutova. Bezplatné parkování přímo u apartmánu. Apartmánový dům leží v dostupně vzdálenosti od nově vybudovaného Trail parku, který je oblíbeným cílem nejen pro adrenalinové nadšence ale také pro příležitostné cykloturisty.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmány nr. 59 se nachází v obci České Hamry vzdálené 3km od Skiareálu Klínovec a jsou tedy výbornou volbou. Výborná dostupnost autem směrem z Karlových Varů či Chomutova. Bezplatné parkování přímo u apartmánu. Apartmánový dům leží v dostupně vzdálenosti od nově vybudovaného Trail parku, který je oblíbeným cílem nejen pro adrenalinové nadšence ale také pro příležitostné cykloturisty.

Vybavení objektu

Apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou, žebřinovým topením, zrcadlem), TV, bezplatným Wifi připojením a dále plně vybavenou kuchyňskou linkou. Lůžkoviny a ručníky jsou samozřejmostí.

Pokoje

Apartmánové pokoje jsou umístěny ve třech podlažích. Kapacita pokojů s vlastním soc. zařízením je: 2x dvoupokojový apartmán s možností přistýlky na rozloženém gauči, 2x jednopokojový apartmán a 1x dvoupokojový apartmán s možností dvojité přistýlky a rozkládacím gaučem. Bezplatně také nabízíme dětskou postýlku vč. lůžkovin. Na každém pokoji se nachází osušky, ručníky, lůžkoviny, toaletní papír i tekuté mýdlo.

Služby

Jsme součástí Sportcentra Klínovec, které disponuje půjčovnou sportovního vybavení (horská kola, terénní koloběžky, nordic walkingové hole). Organizujeme dny plné zábavy a adrenalinu - lukostřelba, disc golf, bungee running, týmové lyže, chůdy, lanové centrum, trampolíny.. V zimě nabízíme půjčovnu kompletního sportovního vybavení (lyžařské, běžkařské, snowboardové komplety, snowjacky, snowblady, sáňky, boby, helmy, brýle, oblečení) a lyžařskou školu JPK, jejíž instruktoři vlastní mezinárodně uznávanou licenci APUL a zábavnou formou Vás naučí lyžovat, jezdit na snowboardu či jen pomohou vylepšit Vaší techniku.

Parkování

Parkování přímo u objektu zdarma.

Stravování

Možnost vlastního vaření v plně vybaveném kuchyňském koutě.

Letní aktivity

Značené pěší a cyklistické trasy, trail park, přírodní a kulturní památky v okolí. Půjčovna horských kol a koloběžek a dalšího vybavení. Lanové centrum na Klínovci, lukostřelba, disc golf. V dosahu tenisové kurty, rozhledna. Hornický region Krušnohoří/Erzgebirge je od července 2019 zapsán na Seznam světového dědictví. Štoly přístupné veřejnosti.

Zimní aktivity

Lyžařská areál cca 3 km od Apartmánů, běžkařské trasy, snow park

Celoroční aktivity

Pěší turistika, wellnes v dojezdové vzdálenosti autem.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Nejbližší supermarket a bankomat cca 10km. Apartmány se nachází v dojezdové vzdálenosti od Skiareálu Klínovec a nově otevřeného TrailParku Klínovec, které je cílem nejen adrenalinových vyznavačů adrenalinové cyklistiky ale i rodin, jako zpestření jejich dovolené.

Letní sezóna

Dospělý - 450.-/osoba/noc vč. ubytovacího poplatku
Dítě (3-12let) - 350.-/osoba/noc vč. ubytovacího poplatku

Zimní sezóna

Dospělý - 550.-/osoba/noc vč. ubytovacího poplatku
Dítě (3-12let) - 450.-/osoba/noc vč. ubytovacího poplatku

Slevy

Slevy pro děti od 3 - 12 let.
Jsme součástí Sportcentra Klínovec, které disponuje půjčovnou sportovního vybavení (horská kola, terénní koloběžky, nordic walkingové hole). Organizujeme dny plné zábavy a adrenalinu - lukostřelba, disc golf, bungee running, týmové lyže, chůdy, vzduchovky, lanové centrum, trampolíny.. V zimě nabízíme půjčovnu kompletního sportovního vybavení (lyžařské, běžkařské, snowboardové komplety, snowjacky, snowblady, sáňky, boby, helmy, brýle, oblečení) a lyžařskou školu JPK, jejíž instruktoři vlastní mezinárodně uznávanou licenci APUL a zábavnou formou Vás naučí lyžovat, jezdit na snowboardu či jen pomohou vylepšit Vaší techniku. Na výpůjčku a lyžařskou školu poskytujeme ubytovaným hostům příjemnou slevu.


Kontakt Apartmány nr. 59 Apartmány nr. 59 levné ubytování Vejprty kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti