Pension Sonne

na Penziony.cz
od roku 2009
Malá Strana 197, Valtice
Kapacita: 7 osob
Cena: 1400 - 1500 Kč
min. delka 2 dnyDo našeho pensionu rodinného typu můžete přijet po předchozí dohodě a rezervaci ubytování. Ukryjte se u nás před ruchem civilizace a zažijte na jihu Moravy klid a pohodu.

Umístění a dostupnost objektu

Sídlíme v malebném městečku Valtice, v srdci vinařského kraje s množstvím památek v CHKO Lednicko-valtického areálu. Pension Sonne se nachází kousek od centra města.

Vybavení objektu

Uzavřené parkoviště, velký dvůr s posezením, zahrada, vinný sklep

Pokoje

K dispozici Vám jsou dva 2-lůžkové pokoje (oddělené ložnice, společné foyer a soc. zařízení se sprchou) a jeden 2-lůžkový pokoj (se soc. zařízením, sprchou a s možností třetího lůžka) Pokoje jsou vybaveny ledničkou, rychlovarnou konvicí, snídaňovým nádobím a fény. Ubytování je možné minimálně na 2 noci a pouze bez domácích mazlíčků. Check- in je od 16h (nebo dle dohody) a check-out do 10h. Večerní nástup hlaste předem telefonicky. Platba na fakturu, pouze bezhotovostni styk. Platební karty nepřijímáme. Možnost wi-fi připojení.

Služby

K večernímu posezení láká zahrada a soukromý vinný sklípek. Možnost wi-fi připojení.

Parkování

Vaše auto či kola budou v bezpečí na uzamčeném dvoře, zdarma.

Stravování

Bez snídaně

Letní aktivity

Cyklistika, turistika, koupání a akce spojené s vínem

Celoroční aktivity

akce spojené s vínem

Doplňující informace o ubytování a cenách

Valtice – Feldsberg Valtice jsou považovány za kulturní centrum Lednicko-valtického areálu. Najdete je v nejjižnějším cípu Moravy- mezi Břeclaví a Mikulovem při hranici s Rakouskem. Městečko nabízí malebná přírodní zákoutí a obdivuhodnou architekturu. Je zde možné pořádat zajímavé výlety jak pěšky, tak na kole nebo v koňském sedle či koňském povozu. Valtice jsou také vyhlášeny svými skvělými restauracemi a vinnými sklepy. Ochutnat víno můžete ve zdejších vinotékách, vinných sklípcích nebo přímo v zámeckém „Salonu vín“ či Zámeckém sklepě. Koná se zde mnoho kulturních akcí v průběhu celého roku, např Valtické vinné slavnosti, hudební festival. Přijeďte se podívat, rádi Vás uvítáme!

Letní sezóna

- 2 dvojlůžkové (oddělené ložnice, společné foyer, sprcha a soc. zař.)

2 x 1.400 Kč/noc- 1 dvojlůžkový (soc. zař., sprcha uvnitř) 1.500 Kč/noc- Dvojlůžkový pokoj obsazený 1 osobou 1000 Kč/noc- Možnost přistýlky 500 Kč/nocCeny jsou uvedeny bez snídaně

--------------------------------------------------------------------------------Storno poplatky:

zrušení potvrzené objednávky - 50 % ceny

zrušení týden před nástupem - 80 % ceny

zrušení 2 dny před nástupem - 100 % ceny

Ceny stravování

bez stravy


Kontakt Pension Sonne Pension Sonne levné ubytování Valtice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti