Pension Klaret

Střelecká 106, Valtice
Kapacita: 40 osob
Cena: 690 - 1185 Kč
min. delka 1 denPension Klaret byl otevřen v roce 2008 pro účely klidného a nadstandardního ubytování v 16ti pokojích, které jsou vybaveny moderním zařízením. Jeho umístění v klidné části města, umožňuje prožít nádherné chvíle, na které budete rádi vzpomínat. Součástí objektu je nově zrekonstruovaný dobový sklep s archivem vín, kde můžete ochutnat ty nejlepší vína z Valtic a okolí. Velká zahrada s venkovním bazénem a krytou pergolou s krbem bývá místem pro odpočinek, zejména v letních měsících. Prostory pensionu jsou vhodné pro všechny, kteří kladou důraz na kvalitní ubytování, profesionální přístup a klid. Je zde možné pořádat firemní setkání, večírky, svatby, nebo oslavy. V okolí si můžete prohlédnout Lednicko-Valtický areál (bývalé Lichnštejnské panství) s mnoha vzácnými památkami, které si můžete projít, nebo projet na kole.

Umístění a dostupnost objektu

Jižní Morava - Lednicko-Valtický areál. Dostupnost pensionu je z nedaleké dálnice D2 (Brno- Bratislava) - exit Podivín, z rychlostní komunikace R52 (Brno – Pohořelice) směr Mikulov – Valtice. Letiště Brno – Slatina je autem vzdáleno cca 50 minut, letiště Bratislava cca 70min. a letiště Wien – Schwechat je cca 1h20min.

Vybavení objektu

Nadstandartní vybavení. TV, SAT apod.

Pokoje

Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové

Služby

16 pokojů rozdělených do kategorií: Komfort, Mini, Deluxe, Exklusive celkem 35 lůžek a 6 přistýlek Rozšířená bufetová snídaně Uzavřený areál s parkovištěm pro hosty Vlastní archivní sklep s vínem, vinotéka Řízené degustace s výkladem sommeliéra Posezení v dobovém sklepě Školící místnost s audio a video vybavením (plátno, flipchart, projektor, TV) WI – FI internetové připojení v celém objektu Grill a venkovní krb Terasa se stylovým posezením Sportovní a rekondiční masáže Venkovní bazén se slanou vodou Půjčovna kol a prostory pro úschovu, servis, sportovní výživa Cateringové služby: komplexní zajištění rautů, oslav, meetingů Transfery osob Praní a žehlení prádla Prodej vína, kávy a nealkoholických nápojů

Parkování

V uzavřeném areálu.

Stravování

Snídaně, rauty.

Letní aktivity

Koupání, cykloturistika aj.

Zimní aktivity

LYžování v Rakousku do 2hod od pensionu

Celoroční aktivity

Termální lázně do 30km, Bowling

Letní sezóna

Dvoulůžkový pokoj Comfort 835 Kč/osoba/den
Dvoulůžkový pokoj Mini 740 Kč/osoba/den
Dvoulůžkový pokoj Deluxe 935 Kč/osoba/den
Dvoulůžkový pokoj Exclusive 1185 Kč/osoba/den

Mimo sezónu

Dvoulůžkový pokoj Comfort 740 Kč/osoba/den
Dvoulůžkový pokoj Mini 690 Kč/osoba/den
Dvoulůžkový pokoj Deluxe 885 Kč/osoba/den
Dvoulůžkový pokoj Exclusive 985 Kč/osoba/den

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pes - 250 Kč/den


Kontakt Pension Klaret Pension Klaret levné ubytování Valtice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti