Ubytovna u mlékárny

na Penziony.cz
od roku 2010
Zámecká 2/57, Valašské Meziříčí
Kapacita: 40 osob
Cena: 170 - 350 Kč
min. delka 1 denUbytovna U MLÉKÁRNY ve Valašském Meziříčí vyhovuje pro dlouhodobé, ale také pro kratší pobyty s možností parkování vozidel a úschovy jízdních kol. Ubytovna U MLÉKÁRNY ve Valašském Meziříčí disponuje ubytovací kapacitou cca 40míst. Ubytujeme Vás v prostorných, převážně třílůžkových pokojích, TV-LCD, WIFI. Poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé ubytování s cenou za lůžko již od 170,-Kč / den. Dlouhodobé ubytování lze poskytnout již od 4.600 Kč / měsíčně. Jako BONUS jsou v ceně ubytování podávány jogurty z produkce společnosti Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o.

Umístění a dostupnost objektu

Objekt Ubytovny U MLÉKÁRNY je situován v odpočinkové zóně u zámeckého parku jako součást podniku Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o. na ulici Zámecká, 10 min chůze od centra města. Orientačním bodem je nadjezd nad železnicí po silnici č.35. Z nadjezdu je vidět v západním směru celý areál mlékárenského podniku. GPS: N - 49°28′50" E - 17°58'00"

Vybavení objektu

V Ubytovně U MLÉKÁRNY je společná kuchyňka. Moderní sociální zařízení v dostatečném množství uspokojí požadavky hostů na spokojený pobyt. Potřeba praní je vyřešena automatickou pračkou. Předností Ubytovny U MLÉKÁRNY je příjemné prostředí s důrazem na čistotu a pořádek. Objekt ubytovny je vybaven samostatným vchodem, od něhož mají ubytovaní hosté klíče. Bezpečnost hostů a objektu je zajištěna kamerovým systémem a pracovníky bezpečnostní agentury v areálu podniku Mlékárna.

Pokoje

Pokoje jsou prostorné s novým světlým nábytkem standardně vybavené kulatým stolem se židlemi, umyvadlem, lednicí, TV LCD a WIFI. Příjemné prostředí dokreslují půlkulatá okna.

Parkování

Osobní vozidla, případně i autobus je možno parkovat na prostorné příjezdové ulici Zámecká, před ubytovnou.

Stravování

Jídlo je možno připravovat ve společné kuchyňce anebo využít restauračního stravování v dosahu ubytovny. Objekt ubytovny sousedí s prodejnou potravin s provozní dobou 06:00 - 16:00 hod. Taktéž je možno využít stravovací služby vařeného jídla formou dovážky v termoboxech, a to za přijatelné ceny. V dosahu 10min chůze prodejny TESCO, KAUFLAND, AVEX, KIK...

Doplňující informace o ubytování a cenách

Přejeme Vám příjemný pobyt.


Kontakt Ubytovna u mlékárny Ubytovna u mlékárny levné ubytování Valašské Meziříčí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti