Penzion Na kraji lesa

Podlesí - Křivé 610, Valašské Meziříčí
Kapacita: 25 osob
Cena: 1200 - 2200 KčNa kraji lesa. Na konci cesty. Na hranici valašské divočiny. Mezi duby a buky. Najdete místo, které jsme nazvali Na kraji lesa. Poznejte klid rodinného penzionu spojeného s moderní restaurací. Vaříme a pečeme jen z lokálních surovin a spoléháme na pracovitost místních lidí. Rozhodli jsme se vrátit tomuto místu znovu život. Dvě budovy bývalé hájovny Městských lesů z roku 1892 jsme nahradili novými. Zachovali jsme přitom původní půdorys a architekturu hlavní budovy s typickými dvěma štíty. Dlouho jsme hledali místo, kde bychom mohli trávil volné chvíle u dobrého jídla s přáteli a nakonec jsme se rozhodli takové místo vybudovat. Nejen pro nás, ale pro všechny milovníky dobré gastronomie a příjemného posezení v klidném prostředí.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Na Kraji lesa skýtá příjemné ubytování v klidném a harmonickém prostředí v nadstandardně vybavených pokojích a apartmá. Obklopeni čerstvým vzduchem a všeobjímajícím tichem se u nás vyspíte dorůžova. Celková kapacita penzionu je 23 osob + 2 přistýlky. V přízemí nabízíme dva dvoulůžkové pokoje, které lze spojit také jako jeden apartmán s vlastními koupelnami. V prvním patře nabízíme jeden dvoulůžkový pokoj a další dva apartmány pro 4 hosty a jeden velký s vlastní kuchyňkou a možností přistýlky pro 2 osoby. Svatební apartmá má vlastní samostatný vstup s terasou, velkou koupelnu s vanou a sprchovým koutem a samostatné WC.

Vybavení objektu

Penzion Na Kraji lesa je obklopen nádhernou krajinou Valašských kopců a lesů, která přímo vybízí k malebným procházkám, cyklistice, houbaření nebo rybaření, v zimě můžete vyrazit na běžky nebo na 1,5km vzdálenou sjezdovku. Pokud dáváte přednost pasivnějším formám odpočinku, není nic jednoduššího než v poklidu relaxovat na naší terase a nechat se unášet na vlnách ticha a omamné vůně lesa. Dobrá dostupnost do Valašského Meziříčí zaručuje další možnosti pro další aktivity jako aquapark, rozsáhlé sportovní aktivity od tenisu, golfu, kuželny a dalších.

Parkování

parkování zdarma na parkovišti, které se na noc zamyká

Stravování

u penzionu je restaurace Na Kraji lesa s možností celodenního stravování, salónku pro oslavy, semináře a workshopy

Celoroční aktivity

cykloturistika, turistika, sjezdové a běžecké lyžování, koupání aquapark nebo přírodní koupaliště


Kontakt Penzion Na kraji lesa Penzion Na kraji lesa levné ubytování Valašské Meziříčí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti