Penzion For you

Na Potůčkách 486/7, Valašské Meziříčí
Kapacita: 24 -28 osob osob
Cena: 300 - 700 Kč
min. delka 1 denRádi bychom Vám nabídli ubytovací zařízení, které navazuje na dlouholetou historickou tradici v poskytování komplexních služeb. Jedná se o historickou prvorepublikového vilu obchodníka Františka Chrobáka, kterou nechal postavit v roce 1933 na adrese Na Potůčkách 438/17, Valašské Meziříčí. Součástí budovy je přístavba z roku 2010 s umístěním pokojů v moderním stylu. Nabídku završuje nabídka ubytování v samostatně stojícím patrovým apartmánem. Ubytovací služby zde dělíme do kvality ekonomické, prémiové a rodinné.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion For You se nachází na hlavním tahu ze Slovenska. V okolí je možnost věnovat se různým aktivitám, jako je cyklistika. Ubytování je vzdálené 32 km od Velkých Karlovic a 48 km od Zlína. Na letiště Leoše Janáčka v Ostravě je to 34 km.

Vybavení objektu

Jsme penzion čerstvě po rekonstrukci a nabízíme nejen kvalitní snídaně a spaní ze servisem na pokojích, ale také zážitek v podobě noclehu v pokojích, které nabízí se aspoň virtuálně ocitnout na některém z našich okolních vrcholů ať už např. Lysá Hora, nebo Hostýn či Pustevny. Naše parkoviště přímo u penzionu až pro 20 vozidel je také velkým plusem pro větší skupiny ubytovaných. Jsme penzion, který se zaměřuje na sportovní aktivity ať už zázemí pro cyklisty, motorkáře, nebo jiné oblasti, které hledají klid a odpočinek u dobré kávy či dortíků, které v naší kavárně, také umíme nabídnout. Wifi je poskytováno zdarma.

Pokoje

Ekonomický standard: - Dvoulůžkové pokoje mají postele s úložným prostorem, nebo přistýlkou, skříň, konferenčním stolkem, stůl a dvě židle, TV, sprchový kout, WC, wi-fi, - Třílůžkový pokoj je s větší plochou, má postele s úložným prostorem, nebo přistýlkou, skříň, konferenční stolek, stůl a tři židle, TV, sprchový kout, WC, wi-fi, - Ve společných prostorách je umístěna vybavena kuchyňka, vařič, pračka, lednice s mrazákem, konvice. Popis prémiových pokojů: Nabízené pokoje vyššího standardu, jsou tématicky laděny do přírodních krás, které Valaško nabízí v rámci toulek přírodou. Inspirací, byla oblast a také krajina, ve které je tato historická budova umístěna. Samostatně stojící apartmán – vhodný pro rodiny: Pro větší komfort a soukromí nabízíme dvoupodlažní samostatný apartmán 2 + kk s vlastním vchodem. V přízemí je vybavený kuchyňský kout, sedačka, konferenční stolek, WC, sprchový kout, TV, wi-f. Na patře se nachází 4 samostatná lůžka a skříně.

Služby

Denní pokojová služba , půjčení ručníků zdarma.

Parkování

Naše parkoviště přímo u penzionu až pro 20 vozidel, zdarma.

Stravování

Možnost snídaně a občerstvení v kavárně , která se nachází přímo v objektu , nabízíme zde slovenské sýry, valašské frgály , pečeme vlastní dortíky, dezerty.

Celoroční aktivity

Možnost turistických výletů do nedalekého Rožnova pod Radhoštěm, kde se nachází Skanzen Dřevěné městečko, je zde možné dostat se i cyklostezce(asi 12km). Návštěva muzea Řeznictví ve Val, Meziříčí, návštěva zámku Kinských. Turistický výlet na Pustevny.

Celoroční ceny

Ceny jsou stejné pro všechny období po- čt jsou ceny o 10% levnější než o víkendu.
Cena se odvíjí počtu a délky nocí.

Ceny stravování

Snídaně formou bufetu . cena 100kč

Slevy

Od pondělí do čtvrtku jsou ceny levnější o 10% než o víkendu a také máme množstevní slevy.

Doplňující informace o ubytování a cenách

možnost uschování jízdních kol.


Kontakt Penzion For you Penzion For you levné ubytování Valašské Meziříčí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti