Ubytování U Solárky

Trojanovice 399, Trojanovice
Kapacita: 12 osob
Cena: 250 - 365 KčUbytování se nachází v malebné kotlině Moravskoslezských Beskyd, uprostřed horské vesnice Trojanovice. Tato rekreační oblast je hojně využívána jak v létě tak i v zimě. V těsné blízkosti ubytování (cca 2km) vede sedačková lanová dráha na nejznámější horské středisko v Beskydech - Pustevny. Krásná příroda a čistý horský vzduch není tím jediným lákadlem, proč tuto oblast navštívit. Je zde široká nabídka jak sportovního tak i kulturního vyžití. Milovníci památek a historie si zde také přijdou na své. Penzion byl zprovozněn 1. srpna 2005. Jedná se o zcela nově vybudovaný objekt v přístavbě rodinného domku. Má samostatný vchod, prostorné parkoviště a venkovní posezení. Nachází se v dostupné lokalitě - bezproblémový příjezd po celý rok.

Umístění a dostupnost objektu

AUTEM od Rožnova pod Radhoštěm... Směr Trojanovice (Ráztoka), na kruhovém objezdu rovně směr Kunčice p.O., po 500 metrech odbočka doleva po asfaltové příjezdové cestě. od Frenštátu pod Radhoštěm.... Směr Trojanovice (Ráztoka), na kruhovém objezdu doleva směr Kunčice p.O., po 500 metrech odbočka doleva po asfaltové příjezdové cestě. od Frýdku - Místku... Směr Čeladná - Kunčice p.O. - Trojanovice, na křižovatce vlevo, na další křižovatce rovně a po 300 metrech odbočka doprava po asfaltové příjezdové cestě. AUTOBUSEM Z Frenštátu pod Radhoštěm vede pravidelná autobusová doprava směr Trojanovice - Ráztoka. Vystoupíte na zastávce HOTEL BESKYD, a půjdete zpět směrem dolů ke kruhovému objezdu, na kterém se dáte doprava. Po 500 metrech odbočka doleva po asfaltové příjezdové cestě. (do vyhledávače dejte Frenštát p.R.;zastávka u škol nebo vlakové nádraží --- Trojanovice; zastávka hotel Beskyd) VLAKEM Do Frenštátu vede pravidelná železniční doprava. Před nádražím je autobusová zastávka (až u hlavní cesty směr Trojanovice - Ráztoka). Dále pokračujte dle cesty autobusem.

Vybavení objektu

Hostům nabízíme ubytování ve dvou, zcela nově vybudovaných apartmánech (s vlastním vchodem), v přístavbě rodinného domku.

Pokoje

Každý apartmán má jednu ložnici pro 2 osoby (manželská postel), obývací pokoj (s barevnou televizí) s kapacitou 4 osob a vlastní sociální zařízení (sprchový kout + WC). V obývacím pokoji je rozkládací pohovka a rozkládací válenda. V jenom z apartmánů je také k dispozici dětská postýlka.

Služby

- venkovní posezení - krytá pergola s krbem - společenské hry - velké travnaté hřiště (fotbal, volejbal, ...) - pískoviště a houpačky pro děti - parkování v areálu - 100 m od objektu možnost vyjížděk na koních

Parkování

Ano

Stravování

možnost vaření v kompletně vybavené kuchyni

Celoroční ceny

od 250 Kč za osobu/noc


Kontakt Ubytování U Solárky Ubytování U Solárky levné ubytování Trojanovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti