Hotel Rabbit

na Penziony.cz
od roku 2010
Nádražní 223, Trhový Štěpánov
Kapacita: 42 osob
Cena: 280 - 400 Kč
min. delka 1 denHotel RABBIT Trhový Štěpánov si Vám dovoluje touto cestou nabídnout ideální možnost jak levně strávit aktivní dovolenou nebo relaxační víkend v krásném prostředí kraje "Blanických rytířů".

Umístění a dostupnost objektu

Hotel se nachází ve městě Trhový Štěpánov nedaleko Vlašimi a na okraji CHKO Podblanicko, kde je nádherná příroda jak pro pěší tak pro cykloturistiku. Rájem pro vodáky je pak nedaleká řeka Sázava. Milovníci historie si přijdou na své při návštěvách hradů a zámků, jako například Vlašim, Český Štemberk, Růžkovy Lhotice, Jemniště či Konopiště. Z hlediska spojení vlakem či autobusem je umístění hotelu přímo ideální, protože se nachází v těsné blízkosti autobusové zastávky a železniční stanice (do 100m) v Trhovém Štěpánově. Dostupnost vlastním automobilem je rovněž výhodná (ca 5km od D1 Exit 49 nebo 56).

Vybavení objektu

Pro naše klienty je k dispozici 42 lůžek v 1-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a wifi internet. Dále je k dispozici společenská místnost (restaurace) pro 70 hostů. Součástí hotelu je relaxační centrum, které se nachází v suterénu budovy a zahrnuje mimo jiné saunu, ruční masáže, hydromasáže a další formy regenerace.

Služby

Sauna, ruční masáže, hydromasáže a další formy regenerace.

Parkování

U hotelu

Stravování

Snídaně, obědy a večeře jsou možné po vlastní domluvě

Celoroční aktivity

Návštěvy hradů a zámků. Pěší turistika, cykloturistika.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Hotelu je možno také využít pro: - firemní akce jako jsou semináře, kurzy, školení, večírky - rodinné oslavy - svatební hostiny - rauty

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj / den - 400 Kč
Dvoulůžkový pokoj / den - 660 Kč
Třílůžkový pokoj / den - 900 Kč
Čtyřlůžkový pokoj / den - 1120 Kč

snídaně/osoba/den: 90 Kč
Domácí mazlíček: 80 Kč
Děti do 2 let: zdarma


Kontakt Hotel Rabbit Hotel Rabbit levné ubytování Trhový Štěpánov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti