Penzion Hluboká

Hluboká 1, Trhová Kamenice
Kapacita: 23 osob
Cena: 169 - 213 Kč
min. delka 2 dnyDovolená na chalupě , která se nachází v nádherné přírodě CHKO Železné Hory . Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi , pro seniory i sportovní kluby . Umístění na polosamotě zaručuje klid po celou dobu Vašeho pobytu.

Umístění a dostupnost objektu

Chalupa se nachazí v obci Hluboká , která je pojmenovaná dle svého umístění hluboko v lesích , v CHKO Železné Hory , v okrese Chrudim . Je výborně dostupný a obklopen spoustou turistických tras , cyklotras a v zimě běžeckých tratí .

Vybavení objektu

Nabízíme ubytování v šesti dvou až pěti lůžkových pokojích . Sociální zařízení ( koupelny se sprchou a WC ) zvlášť pro muže a pro ženy . Vybavená , nově zařízená kuchyň s jídelnou . Společenská místnost . Možnost uložení kol a lyží . Venkovní zastřešené ohniště .

Pokoje

Většina pokojů je nově zařízena , ústřední topení .

Služby

Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sportovního a kulturního vyžití .

Parkování

Parkování pro 6 vozidel je zajištěno přímo před objektem na vlastním parkovišti a bezplatně .

Stravování

Stravování je možné vlastním vařením ve vybavené kuchyni s jídelnou , nebo ve 2km vzdálené Trhové Kamenici , kde je spousta restaurací . Možnost zajištění dovozu jídel za výhodné ceny.

Letní aktivity

V těsné blízkosti chalupy prochází spousta turistických tras a cyklotras . Nedaleko ( 5km ) se nachází golfové hřiště . 2 km je prales Polom . Dále je možnost navštívit Sečskou přehradu , ráj rybářů a surfařů , nebo zámek s hypologickým muzeem a hřebčínem ve Slatiňanech . V okolí je několik zatopených lomů , vhodných ke koupání.

Zimní aktivity

Je zde mnoho běžeckých tratí , 400m je sjezdovka s vlekem a umělým zasněžováním. 2 km je další sjezdovla s vlekem.

Celoroční aktivity

Chalupa se nachází v atraktivní lokalitě posytující klid, oddych a odpočinek po celý rok. Volný čas můžete vyplnit dle ročního období dle svých možností a přání nejrůznějšími aktivitami.

Letní sezóna

169

Zimní sezóna

213

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena platí při pronájmu celé chalupy a plné obsazenosti.


Kontakt Penzion Hluboká Penzion Hluboká levné ubytování Trhová Kamenice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti