Hotel & apartments U Černého orla

Karlovo nám. 17/11, Třebíč
Kapacita: 45 osob
Cena: 1090 - 2100 Kč
min. delka 1 denMěšťanský dům, v kterém se Hotel U Černého orla Třebíč nachází, je národní kulturní památkou vedenou na Ústředním seznamu kulturních památek ČR.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel je hlavní vstupní bránou z historického centra památkové zóny města Třebíč – Karlovo náměstí, přes mimořádně citlivě rekonstruovaný dvorní trakt hotelu na nábřeží řeky Jihlavy, k nově vybudované lávce pro pěší a cyklisty, která vede přímo do centra Židovského města a dále do zámeckého areálu města Třebíč s Bazilikou sv. Prokopa, které jsou na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Vybavení objektu

Hotel nabízí ubytování v Třebíči ve vybavených pokojích nebo v apartmánu s koupelnou, wc a wifi. Kromě ubytování nabízí Hotel & Apartments U Černého orla Třebíč vlastní wellness (sauna, whirlpool). K dispozici je půjčovna kol pro Třebíč a okolí.

Pokoje

Hotel U Černého orla disponuje celkem 21 luxusně vybavenými pokoji s 50 lůžky. Pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, TV se satelitním příjmem (na vyžádání), Wi-Fi internetovým připojením, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem velikostí laptop. Bezpečnost hostů zajišťuje vstup na magnetické karty, dveřní kukátka a kouřové detektory v pokojích i ve veřejných prostorách. Hotel disponuje vlastním fitness, saunou, whirlpoolem a půjčovnou kol. Pro ubytované je možnost parkování v areálu hotelu zdarma.

Služby

ubytování, restaurace, wellness, fitness, půjčovna kol, směnárna

Parkování

zdarma

Stravování

v restauraci

Celoroční ceny

2 - lůžkový pokoj pro 1 osobu 1090,- Kč
2 - lůžkový pokoj 1450,- Kč
3 - lůžkový pokoj 1790,- Kč
4 - lůžkový pokoj - mezonet junior suite 1990,- Kč
4 - lůžkový apartmán family 2100,- Kč

Ceny stravování

Snídaně 120/osoba/den


Kontakt Hotel & apartments U Černého orla Hotel & apartments U Černého orla levné ubytování Třebíč kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti