Hotel Antoň

Slavatovská 92, Telč
Kapacita: 92 osob
Cena: 1000 - 2300 Kč
min. delka 1 denNový a největší hotel v Telči vzniklý rekonstrukcí bývalého lihovaru. Hotel se nachází v těsné blízkosti zámeckého parku 5 minut chůze od centra města zapsaného od roku 1992 na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel se nachází v těsné blízkosti zámeckého parku 5 minut chůze od centra města Telče. Hotel leží na trase Brno - České Budějovice v klidné části města.

Vybavení objektu

V hotelu je 42 pokojů s celkovou kapacitou 92 lůžek. 21 pokojů je v kategorii 3* a 21 pokojů v kategorii 4*. V hotelu je vlastní restaurace, malý salonek, velký salonek a nový konferenční sál pro až 160 osob a lobby bar. Od druhé poloviny roku 2010 bude v hotelu v provozu také wellness centrum.

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, v koupelnách jsou sprchové kouty i vany, fény se zásuvkou na holicí strojek, toaletní stolky, psací stoly, LCD televizory s rádiovým příjmem a satelitním příjmem.

Parkování

Parkování je zdarma v uzavřeném dvoře v hotelu, který je v noci uzamčen. Kapacita parkování je 30 automobilů.

Stravování

V hotelu je vlastní restaurace s letní zahrádkou a posezením v atriu hotelu, kde je možné pořádat společenské akce. V restauraci vaříme českou i mezinárodní kuchyni a nabízíme možnost polopenze, plné penze i all inclusive. Snídaně formou teplého bufetu je v ceně ubytování.

Ceny stravování

Polopenze 170,- Kč za osobu.
Plná penze 320,- Kč za osobu.

Slevy

Při pobytu delším než 6 nocí sleva 15% z celkové částky za ubytování.
Skupiny nad deset osob sleva 10%, skupiny nad 25 osob sleva dohodou.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Zvířátko na pokoji je za poplatek 100,- Kč za pobyt.


Kontakt Hotel Antoň Hotel Antoň levné ubytování Telč kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti