Penzion Otmarka

Těchonín 192, Těchonín
Kapacita: 15 osob
Cena: 300 - 400 Kč
min. delka 1 denPenzion Otmarka je nekuřácký penzion, který se nachází ve středu obce Těchonín na okraji lesa a luk. Nabízíme celoroční ubytování, prázdninové pobyty, rodinnou dovolenou, školení, víkendové pobyty, pracovní pobyty a pod.

Umístění a dostupnost objektu

Objekt se nachází v klidné části obce v blízkosti luk,lesů a polí, v obci Těchonín, která se rozkládá na úpatí Orlických hor pod vrcholem Suchého Vrchu . Obec Těchonín leží 6 km severně od Jablonného nad Orlicí na železniční trati Letohrad - Hanušovice a je přístupná celoročně po silnici č. 311. Penzion najdete 300 m od silnice č. 311 směrem na tvrz Bouda .

Vybavení objektu

Penzion má vlastní nekuřáckou restauraci, dětský koutek s houpačkami a pískovištěm pro děti, hřiště na míčové hry, tenisový kurt,stůl na stolní tenis, solárně vyhřivaný krytý bazén, srubovou saunu u bazénu (umístěná mimo penzion), vytápění altán s grilem vybavený rožněm na prasátko, kuřata, grilování ryb a pod. Parkování hostů o objektu na oploceném parkovišti. Penzion má společenskou místnost, vybavenou kulečníkem a elektronickými šipkami ( zdarma v rámci pobytu ) , Hosti mají automaticky rezervovaná místa během pobytu v restauraci. Pro hosty zajišťujeme dopravu pro zajištění jejich sportovních aktivit ( 8- místní automobil ).

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny soc.zařízením (WC + sprcha), malou lednicí TV a sat, Na chodbě mikrovlnná trouba. 2 pokoje jsou mezonetové (s dvěma ložnicemi) Penzion má internetové pokrytí zdarma. Celková kapacita je 15 osob.

Služby

Hosté mají k dispozici bazén, hřiště na míčové hry, dětský koutek, parkoviště a garáž na motocykly a kola, saunu ( za polatek ) , kulečník, el.šipky, v rámci ubytování povolenka na lov ryb na soukromém revíru zdarma, donesené úlovky hostům zpracujeme (ogrilujeme, vyudíme). K dispozici fén, varná konvice, mikrovlná trouba. Pro zájemce zajistíme povolení na lov zvěře v okolních lesích, Pro aktivní rybáře zajistíme povolenku na jezero Pastvinská přehrada nebo na pstruhovou vodu Tichá Orlice (povolenky v prodeji na penzionu). Hosté mají internetové připojení na pokoji a v restauraci zdarma. Zajišťujeme dopravu pro sportovní aktivity dodávkovým 8-místným vozidlem.

Parkování

U objektu na oploceném parkovišti, motorky, kola, kočárky parkování v garáži.

Stravování

V nekuřácké restauraci, formou polopenze, v případě pronajmutí celého objektu i formou plné penze. Nebo dle jídelního lístku v restaurac,

Letní aktivity

Turistika, cykloturistika, rybaření, myslivost, houbaření, vodní sporty , míčové hry.

Zimní aktivity

Sjezdové lyžování (od 4 km), běžecké tratě od penzionu, pro děti sáňkování a bobování v okolí penzionu, do 300 m kluziště pro děti.

Celoroční aktivity

Relaxační pobyty.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V okolí tvrz Bouda - vojenské muzeum (4 km).

Celoroční ceny

Dvoulůžkový pokoj 700,- Kč
Čtyřlůžkový pokoj č. 3 1 000,- Kč
Čtyřlůžkový pokoj č.2 1200,- Kč
Přistýlka 200,- Kč
Cena za osobu / noc 300,- Kč
Příplatek za ubytování na 1 až 2 dny 100,- Kč
Týdenní pobyt (7 nocí):
Dvoulůžkový pokoj 4200,- Kč
Čtyřlůžkový pokoj 8400,- Kč
Pronájem všech ubytovacích prostor ( 7 nocí , max. 15 osob )
Sezóna (1.6. – 31.8./ 20.12. – 31.3. ) 25000,- Kč
Mimo sezónu 20000,- Kč
Silvestr 25000,- Kč

Příplatek za pejska 70,- Kč/den
Příplatek za dítě bez požadavku na lůžko 50,- Kč/den
Příplatek za jednolůžkový pokoj 100,- Kč/den
Slevy
20% z ceny stravování na děti do 7 let

Ceny stravování

Snídaně 75,- Kč
Polopenze 175,- Kč

Slevy

20% z ceny stravování na děti do 7 let

Doplňující informace o ubytování a cenách

Platba kartou


Kontakt Penzion Otmarka Penzion Otmarka levné ubytování Těchonín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti