Pension 7

Bílkova 783, Tábor
Kapacita: 10 osob
Cena: 570 - 1200 Kč
min. delka 1 denSrdečně Vás vítáme v historickém jihočeském městě Táboře. Město samo má řadu pamětihodností a je výchozím místem pro řadu výletů do blízkého i vzdálenějšího okolí, jako např. Kozí Hrádek, Bechyně, Červená Lhota,Týn nad Vltavou, ale i Hluboká nad Vltavou či Orlík nebo Zvíkov. V okolí města je také hustá síť cyklostezek, což jistě přivítají milovníci přírody.

Umístění a dostupnost objektu

Pension se nachází nedaleko autobusového a vlakového nádraží. Obchodní centrum města je nedaleko pensionu. Do historického centra je to pohodlnou chůzí cca 10 až 15 minut.

Vybavení objektu

Ubytování je možné v 1, 2 a 3 lůžkových pokojích a v apartmánu s kuchyňkou. Jedná se o pokoje s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme venkovní posezení.

Pokoje

Kromě jednoho pokoje se všechny nachází v přízemí pensionu. Kromě pohodlných lůžek jsou pokoje vybaveny i pohodlnými křesly. V jednom pokoji je vana v ostatních sprchové kouty.

Parkování

Parkovat je možné před pensionem nebo v 50 m vzdálených podzemních garážích.

Stravování

V okolí pensionu se nachází řada příjemných restaurací a hospůdek, nabízející kromě dobrého jídla i dobré nápoje a příjemné posezení.

Celoroční ceny

Platí od 1.12. 2013
1 lůžkový pokoj - 570,- Kč
2 lůžkový pokoj - 850,- Kč
3 lůžkový pokoj - 1200,- Kč
Více zde: http://pension7.webnode.cz/ceny/

Letní sezóna


Mimo sezónuKontakt Pension 7 Pension 7 levné ubytování Tábor kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti