Vinařský dům Pálava

na Penziony.cz
od roku 2017
Sklepní 333, Strachotín
Kapacita: 45 osob
KcVinařský dům Pálava Strachotín disponuje 45 lůžky. Nabízíme apartmány a třílůžkové i čtyřlůžkové pokoje s příslušenstvím. Apartmány jsou s krásnou vyhlídkou na Pálavu a strachotínský rybník. Budova A- v přízemí se nachází společenská místnost s krbem, společná kuchyň a sociální zařízení, 2 apartmány v patře. Budova B- v 1 patře jeden apartmán, v přízemí dva apartmány a jeden pokoj. Budova C- 2/3 lůžkové pokoje a 4/4 lůžkové pokoje, společná kuchyň s jídelním koutem.

Umístění a dostupnost objektu

Vinařský dům Pálava Strachotín leží na Moravské a Mikulovské vinné stezce, ve sklepní ulici. Autem do Strachotína je možné se vydat ze státní silnice Brno -Vídeň , sjezd před Mikulovem na Horní Věstonice. Nebo z dálnice Brno - Břeclav- sjezd v Hustopečích u Brna.

Vybavení objektu

Vinařský dům Pálava je komplex budov, vybaven penzionem, degustační místností, krbovou místností, dvěma kolárnami, posezením před penzionem, vinařstvím, parkovištěm. Wi-fi připojení zdarma.

Pokoje

1x 5-lůžkový apartmán s kuchyňským koutem a balkonem. 1x 4-lůžkový apartmán s balkonem. 1x 4-lůžkový apartmán s balkonem. 1x 3-lůžkový apartmán s kuchyňským koutem a balkonem. 1x 5-lůžkový apartmán. 1x 2-lůžkový pokoj.

Služby

Ubytování, snídaně, degustace vína.

Parkování

Parkoviště za penzionem- neplacené.

Stravování

Nedaleké restaurace ve Strachotíně- Strachotínská Boda, Restaurace Isis.

Letní aktivity

Turistika, cykloturistika, památky, koupání. Pálava, vodní nádrž Nové Mlýny, Pasohlávky, Lednice, Valtice, Lednicko valtický areál, Mikulov.....


Kontakt Vinařský dům Pálava Vinařský dům Pálava levné ubytování Strachotín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti