Penzion Pivovar Stěbořice

Stěbořice 190, Stěbořice
Kapacita: 24 osob
Cena: 350 - 400 Kč
min. delka 1 denPenzion "STODOLA" je zrekonstruovaná kamenná stavba z 16. století. Nachází se v klidné lokalitě, vzdálené 5 km od Opavy, v areálu bývalého "Stěborského pivovaru".

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází mezi obcemi Zlatníky a Stěbořice. Z centra Opavy se k nám dostanete MHD linkou č.212, nebo po silnici č.4609.

Vybavení objektu

Penzion má pět pokojů s celkovou kapacitou 24 lůžek, a to 2x dvoulůžkový, 2x čtyřlůžkový, 1x dvanáctilůžkový pokoj (vhodný především pro skupiny a školy v přírodě).

Pokoje

Každý pokoj má své sociální zázemí, lednici a televizor.

Služby

V areálu se nachází nekuřácká restaurace s nabídkou hovězích steakových specialit z vlastního chovu, zahrádka a dětský koutek. Pro romantiky máme připraveno posezení v nově otevřené KOI Zahradě. Dále můžeme nabídnout 2 kuželkové dráhy a v salónku možnost zahrát si kulečník. Hosté si mohou při odjezdu zakoupit kvalitní balené hovězí maso z naší Bourárny.

Parkování

Parkování je možné před našim areálem.

Stravování

Celodenní stravování je zajištěno v Restauraci.

Celoroční aktivity

Procházky v malebné přírodě podél dvou rybníků. Možnost návštěvy botanické zahrady Arboretum, vzdálené 5 km. Návštěva města Opavy s kulturními a historickými památkami. Cyklostezka.

Letní sezóna

350,- Kč/ osoba / den (duben - září)

Zimní sezóna

400,- Kč/ osoba / den (říjen - březen)

Ceny stravování

Snídaně 59,-Kč/osoba. Při obsazení penzionu do 10 osob je snídaně podávána formou balíčků, nad 10 osob formou švédského stolu.

Slevy

Při obsazení penzionu v počtu osob 15 a více poskytujeme slevu na ubytování 10%.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Dále nabízíme možnost ubytování se psem malého plemene (hmotností do 10kg), a to za příplatek 50,- Kč/noc.


Kontakt Penzion Pivovar Stěbořice Penzion Pivovar Stěbořice levné ubytování Stěbořice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti