Zámeček pod hradem

Starý Jičín 111, Starý Jičín
Kapacita: 44 osob
Cena: 1800 - 2400 Kč
min. delka 1 denZámeček pod hradem Starý Jičín vám nabízí ubytování v 18 příjemných dvoulůžkových pokojích a 4 luxusních apartmánech. Každý pokoj je individuálně navržen a má své nezaměnitelné kouzlo. Dva z apartmánů mají vlastní vířivou vanu, romantické svatební apartmá je situováno v zámecké věži.

Umístění a dostupnost objektu

Zámeček pod hradem se nachází v klidné okrajové části obce Starý Jičín, 300 metrů od sjezdu z mezinárodní silnice R48, na půli cesty mezi Ostravou a Olomoucí. Přijíždíte-li po mezinárodní silnici R48 od polské hranice Český Těšín, tedy směrem na Olomouc a Brno, projedete nejdříve městem Frýdek-Místek, za sjezdem na Nový Jičín pak následuje sjezd Starý Jičín a Loučka, od kterého Vás již navedou žluté ukazatele Zámeček pod hradem. Pokud přijíždíte po mezinárodní silnici R48 od Olomouce směrem na Frýdek - Místek, projedete městem Hranice na Moravě, minete sjezdy na několik menších obcí (Bělotín, Polom), poté následje sjezd Starý Jičín a Loučka, od kterého Vás již navedou žluté ukazatele Zámeček pod hradem.

Pokoje

Pokoje jsou zařízeny moderním avšak stylovým vybavením, které doplňuje atmosféru a styl historického sklepení restaurace. Samozřejmostí každého pokoje je vlastní koupelna se sociálním zařízením, klimatizace, telefon s přímou volbou, vysokorychlostní připojení k internetu WiFi, televize a satelitní přijímač. Příjemným doplňkem vybavení je minibar s nabídkou nápojů, které jsou již zahrnuty v ceně za ubytování.

Služby

WiFi, praní prádla, hlídané parkoviště, rezervace volnočasových aktivit, restaurace,

Parkování

Pro bezpečnost a klidný spánek je pro hosty připraveno uzavřené parkoviště v areálu, které je monitorováno kamerovým systémem.

Stravování

Stylová restaurace je situována v historickém sklepení, které bylo dle dochovaných historických pramenů již v osmnáctém století využíváno ke skladování piva. Jedná se o jedinečnou kamennou stavbu s vysokými klenbami. Restaurace je rozdělena do několika sekcí, které skýtají možnost ničím nerušeného stolování. Pro obchodní jednání či slavnostní příležitost je možné využít rytířského salónku pro dvanáct osob, který je zcela oddělen od ostatních částí restaurace.

Letní aktivity

Cykloturistika

Zimní aktivity

Sjezdové lyžování, snowboarding

Celoroční aktivity

Turistika

Celoroční ceny

1800 Kč/pokoj/den


Kontakt Zámeček pod hradem Zámeček pod hradem levné ubytování Starý Jičín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti