Rekreační dům Neradová

na Penziony.cz
od roku 2014
Boženy Němcové č. 557, Slavonice
Kapacita: 16 osob osob
Cena: 280 - 390 Kč
min. delka 1 denRekreační dům v historickém centru města Slavonice – Levné, pohodlné a kvalitní ubytování v soukromí s vysokým standardem. Rekreační dům Slavonice stojí v bezprostřední blízkosti renesančního slavonického náměstí a přitom na dostatečně klidném místě.

Umístění a dostupnost objektu

Ulice Boženy Němcové č. 557, Slavonice – Boční ulice, 100 metrů od historického náměstí. V okolí rekreačního domu je několik míst s možností parkování. Pokud přijedete autobusem, z autobusové zastávky se k nám dostanete asi za 5–10 minut. Železniční stanice je od nás vzdálena asi 15 minut chůze.

Vybavení objektu

Ubytování ve čtyřech pokojích. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu/WC, pokojové vybavení s úložným prostorem a také televizor (bez SAT). Všichni ubytovaní hosté mohou využívat společnou kuchyňku, která je umístěna v prvním patře rekreačního domu. Kuchyňka je vybavena dvouplotýnkovým elektrickým vařičem, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kuchyňským nádobím, stolem a lavicí. K dispozici je vám instantní a mletá káva.

Pokoje

Pokoj č. 1 – manželská postel, rozkládací postel (dvě plnohodnotná lůžka), celkem 4 lůžka. Pokoj č. 2 – manželská postel, rozkládací postel (tj. jedno plnohodnotné lůžko, příp. i druhé), celkem 4 lůžka. Dvoupokoj č. 3 – Pokoj s manželskou postelí, druhý pokoj s rozkládací postelí (dvě plnohodnotná lůžka), celkem 4 lůžka. Dvoupokoj č. 4 – Pokoj s manželskou postelí, druhý pokoj s manželskou postelí, celkem 4 lůžka.

Služby

Ubytování, možnost využití společné kuchyňky s vybavením, na zahrádce za domem je gril

Parkování

V okolí rekreačního domu je několik míst s možností parkování. Pokud přijedete autobusem, z autobusové zastávky se k nám dostanete asi za 5–10 minut. Železniční stanice je od nás vzdálena asi 15 minut chůze.

Stravování

Pro přípravu jídel máte možnost využít společnou kuchyňku s vybavením; na zahrádce za domem je gril. Nejbližší obchod s potravinami je hned na náměstí.

Letní aktivity

Pěší turistika, cykloturistika, koupání, aktivní i pasivní odpočinek; prohlídky města, výlety do okolí (Česká Kanada)

Zimní aktivity

Pěší turistika, běžky

Celoroční aktivity

Pěší turistika – prohlídky města, výlety do okolí (Česká Kanada)

Letní sezóna

280–360 Kč

Zimní sezóna

310–390 Kč

Mimo sezónu

310–390 Kč

Ceny stravování

Možnost vlatsního stravování a přípravy jídel ve společné kuchyňce

Doplňující informace o ubytování a cenách

pobyt na 1 noc + 20%
jedna osoba na pokoji + 20%


Kontakt Rekreační dům Neradová Rekreační dům Neradová levné ubytování Slavonice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti